2733
2734
عنوان

خسته شدم از بچم کاش میمردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 9927 بازدید | 339 پست
اگر دارو به بچه ای بسازه عالی میشه باید تست کنه مدام ببره دکتره دارو جایگزین کنه بالاخره یکیش میسازه

آفرررین.   دقیقا منم   بالاتر همینو گفتم.  احسنت به  شما.   عااالی و باهوش میشه

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

الهههی که خدابهت آرامش وصبرشو بده مطمن باش پسر گلت هم زود زود خوب میشه حتما درمانشو پیگیری کن ....به بقیه کسایی که قضاوت میکنن گوش نده که چرا گفتی نحس چرا آرزوی مرگ کردی اونا نمی‌دونن چقدر خسته ای...اونا نمی‌دونن خستگی جسمانی به کنار خستگی روحی چقدر. سخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهت حق میدم واقعا عمه خودم دختر بزرگ سلامت بود کوچیکه سندروم واقعا دیگه نمیکشید اعصابش واسه اوتیسم ...

منم خیلی دوسش دارم بچمو انقدر که قربون صدقش میرم دل ب دلش میدم راه میام باهاش 

هر بچه دیگه ای بود جاش تحمل نمیکردم اما گاهی کم میارم 

هی میام ب دلش گاهی بی اعتنایی هم میکنم که لوس نشه هیچکدوم تاثیر نداره گاهی وقتا ده روز پشت سر هم میخوام ناخن بگیرم یادم میره از صبح چشم باز میکنم بدوبدو کارا شامو میکنم کلاس میبرم میارم تمرین انجام میدم ب کاراش میرسم ناارومی میکنه بیرون ببر پاوک ببر هرکاری ب ذهنم برسه میکنم بیفایده 

برا شفای بچم دعا کنین

پسرمن کلام نداره اسی،فقط به قولی روحیه ی تهاجمی و اینا نداره،یعنی اذیت نمیکنه،

منم یه پام گفتار درمانه یه پام مهد،

کاردرمانی هم میخوام ببرم،

یه آمپولی هست سربرولایزین یا سیتی کولین، اونا هم خیلی خوبن،ولی هنوز هیچ دکتری اینارو واسه پسرم تجویز نکرده،وگرنه دنبالشونن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2731
بهت حق میدم منمدی همچین روازلیی تجربه کردم اول برو دکتر خودت دارو بگیر و بعدش پسرت پیش ی دکتر خوب بب ...

زدی توخال بخدا.‌  کاردرمانی  بیخوده.  فقط دارو   جواب میده.   کاردرمانی فقط پول  چاپیدنه،جواب دهیش  زیر  ۱۰درصده

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
بهت حق میدم منمدی همچین روازلیی تجربه کردم اول برو دکتر خودت دارو بگیر و بعدش پسرت پیش ی دکتر خوب بب ...

خودمم ارامبخش میخورم 

کاش میشد برم اما نمیشه اما اخر هفته ها میبرمش تو خاک و جنگل میزارم هرکاری دلش میخواد بکنه 

برا شفای بچم دعا کنین
منم خیلی دوسش دارم بچمو انقدر که قربون صدقش میرم دل ب دلش میدم راه میام باهاش  هر بچه دیگه ای ...

میدونم واقعا عمه منم خیلییییییییی تلاش کرد که بتونه باهاش بیاد جلو سخت بود پیر شد جدی،خدا انشالله بهت سلامتی بده بچتم با قرص زودتر بهبود پیدا کنه 

اخه اینجا ادم بعضی وقتا عصبیه میاد یه چی میگه اینا میان به ادم حرف میزنن مگه میشه مادر جیگر گوششو دوست نداشته باشه

آفرررین.   دقیقا منم   بالاتر همینو گفتم.  احسنت به  شما.   عااالی و ب ...

اره دقیقا چون من خودم همینکارو کردم از رسپریدون و اریزور و هالوپریدول اسنترا فلوکستین  ویاس  متیل فنیدات ی مدل قرص اسپانیایی و استراموکس و.... اخرش به این نتیجه رسیدم هیچی مثل مکمل ها و ریتالین سویسی براش اوکی نیست 

الان از صد درصد میتونم بگم هشتاد درصد خوبه اونم برای مادر کمال گرایی مثل من

همتا اسم خـودمه♥
اگر دارو به بچه ای بسازه عالی میشه باید تست کنه مدام ببره دکتره دارو جایگزین کنه بالاخره یکیش میسازه

بچه فامیل شوهرم مدام هی دارو دادن الان رسیدن ب شوک مغزی میترسم 

برا شفای بچم دعا کنین

خسته شدی درست

بهت حق میدم

ولی حق نداری هدیه خداروبگی نحس

اینجوربچه هاانقدرمظلومن چطوردلت میاد؟

اینی هم که میبینی شلوغه و گازمیگیره به خاطره وجودکمبودمحبت هست

توروخداسرش دادنزنید بهش کم محلی نکنید 🥺🥺

الهههی که خدابهت آرامش وصبرشو بده مطمن باش پسر گلت هم زود زود خوب میشه حتما درمانشو پیگیری کن ....به ...

من درکش میکنم...من به  صبوری  در خانواده  معروفم...ولی پسر   بیش فعالم   انقدررر اذیتم کرد که بارها  خواستم   خودکشی کنم🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑هر کسی   میاد قضاوتد میکنه ،،،بچه ی   این مدلی نداشته وودرک    نمیکنه   ابداااا

خب خدا میزنه به کمرش دیگه‌‌. بعضیا فقط بلدن بزان. 

حرفت خیلی بد بود .از خدا میخوام یه بچه ای مثل بچه من و استارتر نصیبت بشه تا بفهمی چقدر تحملش سخته.بچه مریض آدمو از پا درمیاره از خودت زندگیت بیزار میشی.

اسی جان اگر فرصت کردی تاپیک من 

اونهایی که دوست دارن تحولی بدیم.....

بخون اگه به دلت نشست و خواستی بهم پیام بده بیشتر باهم حرف بزنیم....

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم