2733
2734
عنوان

خسته شدم از بچم کاش میمردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 9927 بازدید | 339 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب خدا میزنه به کمرش دیگه‌‌. بعضیا فقط بلدن بزان. 

لطفا شماها اینجور تاپیک ها اصلا وارد نشین...

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

قضاوتت نمیکنم چون ممکن بود اگر من توی شرایط شما بودم کلافه و عصبی میشدم و از سر خشم  حرفایی رو میزدم.

قطعا شما برای درددل تاپیک زدی نه سرزنش شدن .

میتونم بگم که خسته شدی درسته، عصبی شدی درسته ، مادری و دلت نمی‌خواد بچه ات نقص داشته باشه و دوست داری مثل همسن و سالاش باشه و....

همه اینا درست .

اما هیچ وقت ، هیچ وقت حق نداری به اون بچه احساس ناکافی بودن بدی ، یا به خاطر مشکلی که دست خودش نیست سرزنشش کنی، شما به عنوان مادرش، به عنوان کسی که اون بچه رو به دنیا آورده وظیفه داری پناه اون بچه باشی و از هیچ چیز برای درمانش دریغ نکنی.

اینجوری خودتونم احساس بهتری دارید.

و مهم تره از همه پذیرش ، باید شما شرایط رو بپذیرید هرچقدر در برابر پذیرش اوضاع مقاومت کنید بیشتر اذیت میشید 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
چه پیشنهاد خوبی... خانواده و  خاله و عمه... نمی تونن کمک کنن دخترت حداقل در روز چند ساعت اونجا ...

نه والا یه خواهرشوهرمه که دوره ازمون اخر هفته میبینمیشون اکثرا هم پسر دارن نمیتونم اعتماد کنم 

برا شفای بچم دعا کنین

بچه مشکل دار خیلی سخته درکت میکنم پسرمنم اختلال داشت رفتارهاش خوب شد ولی درسش ضعیفه تاالان معلم خصوصی براش می گیرم باباش هم وضعش خوبه ولی خیلی سخت خرج این میکنه میگه این لیاقت نداره درس خون نیست 😔

اسی صبروتحملتو ببر بالا کلا پسرا شیطونن اگه پیش فعال یا اوتیسم باشن واقعا کنترل کردنشون هزاربرابر سختتره امیدتو از دست نده سعی کن ارامش داشته باشی تا ارامش دخترت هم به نریزه اگه تو این حالو از خودت نشون بدی مسلما فشار روانی بیشتری به دخترت میاد

پسر من سالمه اما هنوز نمیتونه حرف بزنه خوب حتی از پوشکم اجازه نمیده بگیرمش قدرت بدنی بالایی داده هرروز با مشتاش منو میزنه و میخواد ابرقدرت مردعنکبوتی باشه من سعی میکنم همراهیش کنم تا روانش به هم نریزه 

حالا که میدونی پسرت مشکل داره بیشتر هواشو داشته باش

بچه مشکل دار خیلی سخته درکت میکنم پسرمنم اختلال داشت رفتارهاش خوب شد ولی درسش ضعیفه تاالان معلم خصوص ...

الهی عزیزم 

منم خیلی نگران درسشم میپرسم ایا میتونه بره مدرسه  کاردرمانا ازم میپرسن با مدرسه استثنایی مشکلی داری؟اینو که میگن دنیا خراب میشه روی سرم من اصلا نمیخوام دکتر مهندس بشه به همون شاگرد ضعیف کلاس هم که قابل قبول بشه راضیم دلم میخواد بتونه عادی باشه

برا شفای بچم دعا کنین

بهت حق میدم واقعا عمه خودم دختر بزرگ سلامت بود کوچیکه سندروم واقعا دیگه نمیکشید اعصابش

واسه اوتیسم دکتر حرفه ای باید ببریش خانم گل باید کار باهاش زیاد بکنید تو خونه

عمم بعد چندسال کنار اومد و جونش به جون این بستس دختر بزرگم اصلا بدون این کوچیکه جایی نمیره