2752
2734

بچها خیلی حالمو گرفتن 

گلفروشی دارم کنارش هم چای و قهوه اینا دارم. 

بابام اجاره کرده برام دانشجوام حالا تا 3 سال دیگه گفتم بیکار نشینم 

دوتا خانوم خیلی پولدار سن 45 50 اینا 

دست زد صورتم گفت دختر به این قشنگی چرا اینجایی باید پشت میز بودی و... درس میخوندی و... دلمو شکستن 

میگفتی دارم درس میخونم فکرکردن ترک تمصیل کردی خب

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میگفتی مهم اینه درآمد دارم چیزی که تو نداری😑

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
دست میکشیدی رو صورتش میگفتی خانوم ب این قشنگی چرا شوگر مامی نمیشی

نمیریییی😂😂😂😂😂😂😂😂

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم.