2733
2734

سلام دوستان، کلی راهنمایی میخوام ازتون، من ازدواج مجددم هست، الان میخوام مراسم نامزدی و بله برون خیلی خودمونی برگزار بشه(فقط خانواده) و عقد و عروسی باهم باشه، شاید مراسم نامزدی تو خونه مابگیریم شاید هم باغ شخصی پدر داماد 

خب اولین سوال :چه لباسی مناسبه من بپوشم و چه رنگی؟ 

2-پذیرایی تو مراسم چی باید باشه؟ 

3-چه هدیه هایی باید واسه من بخرن؟ (آیا نیازه ماهم چیزی بگیریم؟) 

4-هزینه این مراسم با کی هست؟ 

5-صیغه محرمیت بخونیم به نظرتون یا نه؟ 

6-آرایشگاه برم یا نه؟ (خودم کار میکاپ خوبه ولی ایده ای برای مو ندارم) 

7-اگر بخوام برای مو حجاب داشته باشم چجوری خوشگله؟؟ 

فعلا همینا تو ذهنمه، شماهم اگر ایده و پیشنهادی دارین خوشحال میشم بهم بگین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

لباس رنگ های یاسی، کرمی، نباتی، گلبهی، آبی آسمونی از بین اینا ببین کدوم رنگ رو دوست داری و بهت میاد

بله برون معمولا برای عروس هدایایی میارن ک هر کس و هر رسم متفاوته، اما معمولا آینه شمعدان کوچیک و لباس و چادر سفید میبرن 

خواهش میکنم عزیزم بازم سوالی داشتی راحت بپرس من تازه همه مراسم هام تموم شده

مررسی عزیزم، چون خانواده داماد یه شهر دیگه هستن میان اینجا برای مراسم، شام بدیم بهتر نیست؟ و مراسم رو تو باغ پدر داماد بگیریم؟ میوه و شیرینی و شام بدیم؟ 

واسه ازدواج قبلیم بله برون گرفتیم میوه و شیرینی و شربت دادیم، 10 روز بعد مراسم عقد گرفتیم تو باغ که میوه و شیرینی و شام بود که هزینه همه اش بابام قبول کرد و اونا هم عروسی گرفتن، الان دوست ندارم خیلی بخوایم هزینه کنیم ولی آبرومندانه باشه🫠

سلام عزیزم مبارکتون باشه بنظرمن اگه از راه دورمیان خانواده نامزدت اگه شام تدارک ببینید خوبه واینکه عزیزم لباس پوشیدنتون بستگی به نوع فرهنگ وتفکرات هردوخانواده داره یسری ها براشون مهم نیس مثلا روسری بپوشن یسریا براشون مهمه به هرحال یه لباس مناسب به اندام تون بپوشید ورنگش ملایم و شاد باشه بنظرم ارایشگاه حتما برید. واینکه هوا گرمه شربت حتما بزارید برا پذیرایی. من تاجایی که دیدم خانواده داماد برا عروس هدیه میارن مثل یه انگشتر و یه کفش وشال حالا بعضیا بیشتر هم میبرن واینکه عزیزم قبل از اومدنشون خودتون با نامزدتون سر مهریه واینجور چیزا به توافق برسید تا مشکلی پیش نیاد عزیزم 

خداوند همان گونه باتورفتارمیکندکه  درباره ی او گمان میکنی ❤️
سلام عزیزم مبارکتون باشه بنظرمن اگه از راه دورمیان خانواده نامزدت اگه شام تدارک ببینید خوبه واینکه ع ...

مرسی عزیزدلم 😍 چشم عزیزم چقدر راهنمایی هاتون خوب بود ممنونم 🩷💕🌸