2752
2734

خیلی‌ حرفه ها میام هعیی تاپیک میزنم می‌پرسم 😕

بعد جواب نمیدن ، ۶ تا تاپیک تموم میشه دوباره منتظر می‌مونم تا فردا و این روند ادامه داره🙁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیشده گلی🥲

زیر فشار اقتصادی هستیم می‌خوام کار کنم خرج خودم رو در بیارم به خانوادم کمک کنم 

بهم گفتم برم آرایشگری یاد بگیرم ، منم می‌خوام برم تو کار مو ، رنگ مو و شینیون هرچی تاپیک درباره کار و مهارت و آرایشگری می‌زنم یکی بگه کجا برم چیکار کنم چقدر طول میکشه یاد بگیرم و کار پیدا کنم انگار نه انگار 🙁

حقیقتا وقتی نمیدونیم‌چی بگیم

این همه خانوم اینجا ، تو کاربری قبلیم خودشون چند بار آرایشگری رو بهم معرفی کردن ، حتماً آنلاین نیستن یا تاپیکم رو نمیبینن نمی‌دونم که🥺

این قضیه کار پیدا کردن شده برام دغدغه 😔

زیر فشار اقتصادی هستیم می‌خوام کار کنم خرج خودم رو در بیارم به خانوادم کمک کنم  بهم گفتم برم آ ...

خب اشتباه خودته منتطر بقیه موندی

پاشو برو همین سوالاتو از ۴تا ارایشگاه حصوری بپرس یا تو اینستا از پیجا بپرس

برو از فنی حرفه ای بپرسی

نشستی خونه منتطری بقیه بیان جوابتو بدن خودت پاشو برو دنبالش

زیر فشار اقتصادی هستیم می‌خوام کار کنم خرج خودم رو در بیارم به خانوادم کمک کنم  بهم گفتم برم آ ...

ارایشگری خب زمان میبره تا یاد بگیری،چند وقتم باید وردست وایسی،تو ک الان فوری ب پول نیاز داری برو دنبال فروشندگی یا منشی شدن هم پول در میاری واسه دوره آرایشگری هم خرجت در میاد

خب اشتباه خودته منتطر بقیه موندی پاشو برو همین سوالاتو از ۴تا ارایشگاه حصوری بپرس یا تو اینستا از پ ...

خب گفتم شاید اینجا کسی اطلاعی داشته باشه یا تجربه داشته باشه تو این زمینه 

ارایشگری خب زمان میبره تا یاد بگیری،چند وقتم باید وردست وایسی،تو ک الان فوری ب پول نیاز داری برو دنب ...

شما میدونین حدوداً چقدر زمان میبره؟

برای فروشندگی و منشی گری خیلی گشتم جایی هستیم که خیلی کار نیست و اگر هست سابقه میخواد و من سابقه ندارم ، حالا چند وقت دیگه می‌خوایم بریم تهران امیدوارم اونجا باشه حداقل