2733
2734
عنوان

اینستام چرا اینجوری شده

56 بازدید | 5 پست

نظر میزارم ، اینستا برش میداره 

هر وقت میرم اینستا این پیام میاد ، ردش میکنم ویدئویی چیزی ببینم دوباره همون پیام میاد ردش میکنم ۳ ثانیه بعد میاد وووو

عزیزم چندتا دلیل داره 

یا بیش از حد فالو کردی 

یا اینکه از کلماتی استفاده کردی که تو اینستا ممنوعه 

....'

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چندتا دلیل داره  یا بیش از حد فالو کردی  یا اینکه از کلماتی استفاده کردی که تو این ...

نه 

نه فالو دارم کسی رو چون تازه نصب کردم 

نه اهانتی کردم فقط از چله های قرآنی مطالبی گذاشتم 

2731
نه  نه فالو دارم کسی رو چون تازه نصب کردم  نه اهانتی کردم فقط از چله های قرآنی مطالبی گذ ...

خب به همین دلیله عزیزم 

یه سری از کلمات و جمله ها ممنوعه تو این پلتفرم 

صبور باشید تا از محدودیت اینستا خارج بشین 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   

این

فقط اولین روزی که میخوای بخونی ( یا عملی رو انجام بدی ) اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه .

* تقویم ایام قمر در عقرب سال ۱۴۰۳ : 

اصل ، عکس بالایی هست ولی برای احتیاط واجب ایام هر دو عکس مد نظر قرار گرفته بشه