2733
2734
عنوان

دوستم دماغمو مسخره کرد داغونم💔

221 بازدید | 31 پست

امروز تو مدرسه ،داشتیم حرف میزدیم دوستم گف ک مامان من هرکسی رو به یه لقب صدا میزنه،ب فلان دوستم میگه چش رنگی،ب خودم میگه نردبون(قدش خیلی بلنده) بعد ب منم اشاره کرد گف ب اینم میگه یاسلی برن(ب ترکی،معنیش ینی دماغش پهن ) بعد من گفتم ینی چی،اونیکی دوستم گف هیچی با دماغت مشکل داره ،،از اونموقع بهم ریختم تا الان ک اومدم خونه نزدیکه گریه کنم بغض گلومو گرفته، با اینکه میدونم دوستم قصد ناراحت کردنمو نداش ولی من خیلی بهم ریختم،با اینکه آدم حاضر جوابیم ولی اگ کسی از ظاهرم ایراد بگیره لال میشم،،میگم کاش میگفتم کاش ب دختر خودشم بگه دماغ دراز،دماغ دوستم واااااقعا خیلی  و درازه ،بیشتر از حرف اون از این ناراحتم ک چرا جوابشو ندادم،بچه ها من برا حل این مشکلم چیکار کنم؟🙂🙂تا کسی از ظاهرم ایراد میگیره حالم خییییلی بد میشه توروخدا یکم کمکم کنین حالم خوب شه

منه گیر ورمین😐😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قطع رابطه کم با دوستت

مادر که بی ادب باشه دختر صد لول بی ادب تره

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃
2731

میگفتی ما هم به مامانایی که از ظاهر بقیه ایراد میگیرن و قیافه بقیه رو مسخره میکنن میگیم مادر جیندرلا😂😂😂😂😂😂

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
قطع رابطه کم با دوستت مادر که بی ادب باشه دختر صد لول بی ادب تره

ععزیزم سال تموم شد بحث قطع رابطه و اینا نیس 

اولا چرا انقدررر اعتماد ب نفسم کمه که با اون حرفش من داغون شدم ک بغض دارع گلومو خفه میکنه،این نشد یکی دیک میگه من باید خدمو درست کنم 

منه گیر ورمین😐😐
نه نزار کار درستی نیست. ولی جوابش بده اگه خالی میشی. من خودم دماغم زشت بود عمل کردم تو هم دوست داشتی ...

ن عزیزم با دماغم مشکلی ندارم از عمل کردن خوشم نمیاد فقط ناراحتم چراااا جوابشو ندادم چراااا داغون شدم با حرفش 

منه گیر ورمین😐😐
دماغ دوستت رو نگذار  اعتماد به نفس خودت رو بالا ببر جواب دادن نداره

همین اعتماد ب نفسمو نمیتونم ببرم بالا،حرف بقیه برام مهمه ،چ غلطی بکنم خیییلی بدم میاد از این وضعیتم

منه گیر ورمین😐😐
ععزیزم سال تموم شد بحث قطع رابطه و اینا نیس  اولا چرا انقدررر اعتماد ب نفسم کمه که با اون حرفش ...

واقعا تو مشکل و تو خودت میبینی

همه آدما یکی ازشون ایراد بگیره ناراحت میشن

یه چیز طبیعیه

شما باید جوری رفتار کنی باهاشون که بفهمن حق توهین ندارن بهت

یکم باهاشون سرسنگین باش تا بفهمن برای چی دلخوری تا دیگه‌تکرار نکنن

برای توی سایت ول چرخیدن😎برای دکمه حذفیدن😬برای کاربریم‌کاربریت کاربرامون✊️برای تعلیقی ها که‌جون میدن👎برای لایک و پست و تاپیک‌و تعلیقی/برای حسرتای پر،بازدیدی/برای حلیم با نمک یا شکر،جنگ و دعوا/برای تاپیک‌های منشوری/برای کاربرای مرد وجنگ و دعوا/برای بچه‌مچه های کنکوری/برای کاربری و احتمال انقزاضش/برای کاربرای پر نفوذی/برای شوهر و عوق،خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه ادامش/برای روزهای خوب قبل ازدواج و/برای نی نی یار و اخلاق فوق العاده اش😈/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای کاربری که‌ناحق بیصدا شد/برای باردارای پا به مامون/برای باربی ها و‌مانکنامون/برای تپل های مهربونو/برای ساقیم ساقی ات ساقیامون/برای شام و‌ناهارا چی دارین/و‌جمله یه بچه دیگه بیارین/برای دغدغه سمی که دارین/برای جمله لول ندارین/برای دعواهای قوم و خویشی/برای داستانای دروغین/برای تو دوغت رو بنوشو/طرفدار نوشابه یا که دوغین؟/برای پست های طوماری/برای تاپیک ماورایی/برای حرفهای سیاسی/برای کاربرای احساسی/برای سیزده ساله بچه دار و/برای مادرای خانه دار و/برای استقلال زنامون/برای مدال گزارش زنامون/برای تموم روشن فکریامون/برای اعتراض های بیصدامون/برای سارا و ممدامون/برای فریاد بیصدامون/برای وقیح و کار ناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای کاربرای گیسو‌کمندو/برای خوشگلای ابرو کمندش/برای خنده های گهگداری/برای جمله دغدغه ست تو داری/برای اینکه تاپیک‌زدن نداره/برای کاربری که غصه داره/برای عقاید و فرق و جنجال/برای شوخی ها و‌کاربرای بیمار/برای ممدی که پوششش دخترونه ست/برای جغدهای شب بیدار/برای لذت ،تاپیک ممنوعه/برای ناخنی که‌پر ز گیسه/برای کاربریم کاربریت کاربرامون/برای طرز فکر دوران سلجوقه/برای هانده ایی که شبیه اش زیاده/برای زود باور های ساده/برای کاربرای علم و غیب دارُ/برای کاربرای خان زاده😃