2752
2734
عنوان

دوستم 140 بدهکاره میگه ندارم:|

177 بازدید | 20 پست

من 16 سالمه سرکار نمیرم که درامد داشته باشم خودم وگرنه این پولا مهم نیست ولی حالا ک نمیرم رو پولام حساسم

یکشنبه 140 تومن خرید کرد گف بده تو پس میدم منم گفتم اگر فردا میاری وگرنه نمیدم بت

خلاصه گف باشه گرف من دوشنبه‌ نرفتم مدرسم امروزم نرفتم فردا میاد خونمون بهش گفتم پولمم بیار گف ندارم بزار یه هفته بگذره بچها میخاد بیاد موهاشو مشکی کنم براش چطور پول مواد رنگ موشو داره پول منو نداره

اروم باش زشته میده

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

چه پرروعه از این سن کلاهبرداری میکنه ببین دیگه این سی سالش بشه چی میشه

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
۱۶ سالشه می خواد موهاش مشکی کنه ؟  موهای خودش چه رنگیه؟

رنگ کرده بوده برای مدرسه باید مشکی کنه برای امتحانا مقنعه رو درمیاریم گفتن رنگ باشه نمیزارن امت بدیم

منم دوستام همین بودن فقط بلد بودن پول بگیرن ولی بهم نمیدادن ، چقدر دعوتشون کردم ولی اونا هیچی😑

البته الان دیگه دوستی ندارم ، از من به تو نصیحت به عنوان بزرگتر ، فقط روی خودت و اهدافت تمرکز کن 

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گلی...فدات...شماکه مهلت دادی...۱هفته دیگه هم مهلت بده...گناهداره...اونم حتمن مثه شمابیکاره😚😚😚😚😚

باشه ولی من بهش گفتم فرداش میخام وگرنه نمیدم پس چرا  قبول کرده

الانم که میخاد رنگ کنه باید موادو بخره پول داره بگیره پول منم همینطوری از خانواده بگیره بده