2733
2734
عنوان

دلم میخواد هرروز فست کنم 😐

207 بازدید | 30 پست

بچه ها من یه وسواس گرفتم هرروز فست میکنم 

چیکار کنم 

میدونم دارم گند میزنم به خودم شبیه زامبی شدم 😐😐😐😑

البته تو آینه نه هاا 

تو عکس 

انگار از قبر اومدم بیرون 

بعد فست هم نکنم وزنم نه میاد پایین نه ثابت میمونه

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فست چیه؟

فستینگ 

رژیم روزه داری 

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
2731

چرا باید هرروز فست باشی اسیب میزنیا

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 
بیا باهم فست بگیریم طورب نیست😂

چن ساعته میگیری؟

من ۱۶ ساعته میگرفتم اوایل 

الان مرض گرفتم ۱۹ ساعته بیست ساعته هم میگیرم 

چن ساعته میگیری؟ من ۱۶ ساعته میگرفتم اوایل  الان مرض گرفتم ۱۹ ساعته بیست ساعته هم میگیرم  ...

ساعت چمد تا چند نمیخوری؟

من ۱۶ میگیرم

باهم ۱۶ بگیریم

۱۹اسیب میزنی ب خودت

چرا باید هرروز فست باشی اسیب میزنیا

چون مریض شدم روانیم 😭😑

دارم زور خودمو میزنم این ده کیلوعه کوفتی رو بیارم پایین 

چاق نیسما 

ولی میخوام لاغر شم 

قبلا چاق بودم 

وسواسش مونده تو سرم 

منم فستم ولی لاغر نمیشم

چن ساعته ؟

ساعت چمد تا چند نمیخوری؟ من ۱۶ میگیرم باهم ۱۶ بگیریم ۱۹اسیب میزنی ب خودت

من از چهار میگیرم تا هشت صب 

چون هشت پا میشم مجبورم صبونه بخورم درس بخونم 

ولی تیر ماه ساعتشو عوض میکنم

چه کاریه...  خب روزه بگیرید

تو روزه اب نمیخوری 

ولی فست آزادی آب بخوری 

چون مریض شدم روانیم 😭😑 دارم زور خودمو میزنم این ده کیلوعه کوفتی رو بیارم پایین  چاق نیسما&n ...

چند کیلویی؟ 

من خواهرم رژیم فست گرفته من کالری شماری 

غذاهامون و اندازشون یه چیزه ولی اون به اضافه فست 

ولی با این تقاوت که من توی ۸ روز ۲ کیلو لاغر کردم اون توی ۲ هفته هیچییی کم نکرد😐😐

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی