2733
2734
عنوان

سردرد...

74 بازدید | 18 پست

من دیروز صبح وقتی پاشدم یه طرف طرف شدید دردمیکرد انگار مغزمو کسی بادستش گرفته بود و مشت میزد 

عصر شد 2 طرف اینجور

(از طرفی پریروز پریود شدم)

الانم که دارم تایپ میکنم یه طرف باز همون حالته. دراز کشیده بودم چنددیقه پیش پاشدم نشستم هردوطرفش بیشتر شد دردش انگار با مته سوراخ میکننشقیقه هامو

چه کنم بنظرتون؟

{امکان دکتر رفتن رو ندارم}

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
مال پریودت هست نگران نباش  میگرن پریودی هست

سردرد کم میشم ولی انگار الان با مته سوراخ میکنن پاشدم بدترشد به گوشی نگاه کرذم بدترمیشه ۲روژه اینجورم

دقیقاااااا منم چند روزه مدام سردردم من فک کردم بخاطر گوشیه 🤕 دیگه مسکنم خوب نمیشه

سردرد کم میشم ولی انگار الان با مته سوراخ میکنن پاشدم بدترشد به گوشی نگاه کرذم بدترمیشه ۲روزه اینجورم

اان دارم باانگشتم شقیقمو فشار میذم دردش کم شه

همدردیم   با این تفاوت سردرد من همیشگیه تو دوران پریود تشدید میشه

مغزم سنگین شده 

باانگشتم فشاردادم شقیقمو

سردرد کم میشم ولی انگار الان با مته سوراخ میکنن پاشدم بدترشد به گوشی نگاه کرذم بدترمیشه ۲روژه اینجور ...

والا اگه کاری کردین بهتر شد ب منم بگین 

من الان امتحان دارم و از سردرد نمیتونم اصلا بخونم

تو خدا رو داری ...🥲
دقیقا میفهمم چی میگی   من دیشب دو تا سرم زدم تا سر دردم خوب شد   من میدونم مشک ...

میترسم یه تومور یه یه چیز دیگه باشه

من مواقع پریود سردرد میشم ولی کم نه زیاد

الان2روزه وقتی که خوابیدم پامیشم دردش بیشتر میشه میگم بکوبم سرمودیوار

خانواده من به سرم زدن موقع پریودی اعتقادندارن.فوقش قرص

والا اگه کاری کردین بهتر شد ب منم بگین  من الان امتحان دارم و از سردرد نمیتونم اصلا بخونم

نه والا چیزی پیدانکردم

فعلا دنبال راحلم

میترسم یه تومور یه یه چیز دیگه باشه من مواقع پریود سردرد میشم ولی کم نه زیاد الان2روزه وقتی که خوا ...

من دیروز افتضاح بودما نزدیک ۴۸ساعت بود هیییچی نخورده بودم  باورت نمیشه تو خونه نمیتونستم تا سرویس برم سرم گیج میرف

ی بستنی و ابمیوه خوردم 

حالا بماند چ دلدردی شدم  یساعت صبر کردم  از اون حالت گیجی دراومدم اسنپ گرفتم جنازم رسید بیمارستان

دقیقا میفهمم چی میگی   من دیشب دو تا سرم زدم تا سر دردم خوب شد   من میدونم مشک ...

درحدمعمول اب میخورم

فشامو اینجورمواقع چک نمیکنم ولی بیحالم یعنی هرروز

معمولا 10اینا11 میشه 

به پدرم نمیتونم بگم که پریودم.مادرم میدونه بخاطرهمین مفنامیک میخورم2تاپشت سرهم

درحدمعمول اب میخورم فشامو اینجورمواقع چک نمیکنم ولی بیحالم یعنی هرروز معمولا 10اینا11 میشه  ...

ن مال من روزای معمول ۸-۷

دیروز خودم مطمئن بودم۶ب پایینه

من تنها میرم دکتر ب هیشکی ام هیچی نمیگم