2733
2734

من خودم تا همین امروز امتحانای نوبت دوم خارج از برنامه رو داشتم و امروز تعطیل شدیم

درطول سال درسارو میخوندم و نمره هام خوب بوده خداروشکر. الان نمیدونم تو این حدودد یه هفته چه درسایی رو بخونم و چطوری... واقعا بلاتکلیفم. و اینکه این هفته کلا عادتم شده شب تا دیروقت یا حتی صبح بیدر بمونم و درس بخونم و در طول روز انگار نمیتونم بخونم...

شما دغدغتون چیه و چیکار کردین؟ ::)

اگه راه حلی دارین بهم بگین

به هرحال، آنچه مرا نجات می‌دهد خودِ من است . . !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم وضعیت تو رو دارم

توی سال درسا رو خوندم ولی الان نمیدونم از کجا شروع کنم

دیروز امتحانات مدرسه تموم شد 2 درس دینی که نخونده بودم رو خوندم بقیشو برای مستمر خونده بودم

امروزم شیمی یکم خوندم 

فقط میتونم بگم خدا لعنتشون کنه😅

نمیدونم واقعا. بعضی وقتا فکر میکنم شاید اینجوری بهتر باشه ولی هرچی که باشه آش کشک خالست دیگه :)

محکومیم قوی ادامه بدیم ::)

یه ۲۴ ساعت نخواب بعدش شب ساعت ۱۰ بخواب ۶ بلند شو بخون نخواب تا ۹ یا ۱۰ شب باز بعد بخواب خوشبحالت ...

خیلی سعی کردم خوابمو تنظیم کنم، شبا 10/11 میخوابیدم چندددد شب ولی صبحش کسل تر بودم و همش خوابم میومد... نمیدونم واقعا مگر اینکه قید این یه ماه و بزنم و با کافئین سرپا بمونم

خیلی سعی کردم خوابمو تنظیم کنم، شبا 10/11 میخوابیدم چندددد شب ولی صبحش کسل تر بودم و همش خوابم میومد ...

یکماهه دیگه

ولی با کافئین خودتو نگه ندار

اگه اینطوری توی یادگیریت مشکلی ایجاد نکرده همینطوری ادامه بده تا تموم شه

امروز عمومیارو ک عقب افتادم میخونم فرداهم قسمتایی از ریاضی و فیزییک ک مشکل دارم پنجشنبه کلاا شیمی ...

من وضعیتم اینجوریه که همه ی کتابا یا تو مستمرای نوبت دوم یا شبه نهایی کاملا خونده شده و بلدمشون اما نه اونقدر کامل که بگم نیازی به دوباره خوندن نیست و نه اونقدر ناقص ک بگم باید بشینم کامل بخونم. و انگار برای همین درسا برام حوصله سر بر و تکراری شدن و کلافه میشم

منم وضعیت تو رو دارم توی سال درسا رو خوندم ولی الان نمیدونم از کجا شروع کنم دیروز امتحانات مدرسه ت ...

عالیه من به نظرم باید بشینم ریاضیو بخونم چون واقعااا حجمش زیاده... اما خب بقیه درساهم هست و کلااا یه حالت بلاتکلیفی دارم نمیتونم تصمیم بگیرم

خیلی سعی کردم خوابمو تنظیم کنم، شبا 10/11 میخوابیدم چندددد شب ولی صبحش کسل تر بودم و همش خوابم میومد ...

وای اشتباه منو نکنیااااااا هر جور که شده سعی کن 6 ییدار شی تا 12 بخونی 

ببین منو من دو هفته مونده به کنکور اردیبهشت گفتم کم میخوابم شبا بیدار میمونم قهوه میخورم میخونم فقط 

ولی جطوری شد؟ 

شبا قهوه زیاد میخوردم میتونستم بیدار بمونم اما باعث میشد به شدت استرس بگیرم و تپش قلب داشتم در عمل اصلا مفید نبود 

میگفتم روزی سه ساعت میخوابم اما وقت یمیخوابیدم اینقدر خسته بودم میدیدی تا ساعت 12 ظهر خوابیدم در عمل نه تونستم شبا درست درس بخونم نه روزا 

از لجاظ جسمی خیلی حالمو بد کرد اصلا اشتباه منو تکرار نکن

مدرسه ما از دو هفته پیش تعطیل شد ولی این دو هفته فقط دو خط خوندم و قراره توی فرجه امتحانات رسما به ف ...

وایی کاش این دوهفته رو من میتونستم داشته باشم ::::::::) واقعا چقدر نیاززز داشتم بهش

اما هنوزم وقت هستت از این یه هفته استفاده کن و تو فرجه هاهم صد خودتو بزار قطعاا موفق میشیی :::)

یکماهه دیگه ولی با کافئین خودتو نگه ندار اگه اینطوری توی یادگیریت مشکلی ایجاد نکرده همینطوری ادامه ...

اوهوم. نمیدونم امیدوارم به خوبی تموم بشه ::)