2733
2734

قرار شد یمدت با هم تو گوشی حرف بزنیم بعد ایشون امروز صبح به من پیام دادن که چرا فضولی کردی منم گفتم چه فضولی گفت رفتی گفتی من بهت گفتم که پول ندارم فعلا دستم تنگه در صورتی که خدا شاهده من ب کسی این حرفو نزدم نمیدونم از کجاشون این حرفو دراوردن چون من با خانواده ایشونم اصلا حرفی نزدم منم گفتم ازهمین اول شما نشون دادین حرف بقیه رو باورمیکنید تا حرف من این یعنی منو شما بدرد هم نمیخوریم جوابشو ندادم بلاک کردم بنظرتون حق دارم؟

`در اندک‌من تویی فراوان یارب❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ردش کن بره

حرف زدن هم بلد نیست 

یعنی چی فضولی کردی

بالفرض تو گفته باشی هم بایذ ناراحتیش رو محترمانه بیان کنه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
من جاش  بودم مودبانه می پرسیدم شما همچین حرفی زدی؟

من اصلا حتی ب خانوادمم نگفتم ک ایشون ب من پیام میدن از تعجب شاخ دراوردم که من کی همچین حرفی زدم

`در اندک‌من تویی فراوان یارب❤️

داری میپرسی ک حق داری؟ 

مشخص نیست یعنی؟ 

و در ضمن اینکه حتی اگر شما هم گفته بودین، حق نداشت با این لحن حرف بزنه 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃