2752
2734
عنوان

شوهرم واسه خالم ضمانت کرده

298 بازدید | 21 پست

شوهرم واسه خالم اینا ضمانت کرده اوناهم اقساط رو چندماهه ندادن از بانک زنگ زدن به ما 

شوهرم بشدت عصبانیه میگه خودم یه وام میگیرم یه روز پیش نیومده دیرتر بدم قسطو

بعد بخاطر خاله تو باید به بانک جواب بدم

تقصیر منه 

رومم نمیشه زنگ بزنم بگم قسطاتونو بدین

اینجوری از حقوق شوهرم بر میدارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعمی چی روم نمیشه. بگو مامانت زنگ بزنه بهشون 

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

اونا روشون میشه پول شوهرتو بخورن تو روت نمیشه بهشون بگی؟عجیبی 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

اونا روشون میشه قسط ندن، بعد شما روت نمیشه زنگ بزنی بگی حقوق شوهرم رو برداشت میکنن؟ آنقدر ساده نباش شوهرت حق داره

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

رو نمیخواد زنگ بزن بگو خاله قسطاتون عقب افتاده مگه 

چون از بانک تماس گرفتن 

اگه نه یه سر بزنین شاید مشکلی پیش اومده یا تو حساب نشستن.

حتما جویا بشین چون شوهرم امروز خیلی عصبانی شد