2752
2734

سه روز مونده به موعدم دیروز وروز قبلش دوتا بی بی چک زدم منفی شد کاملا

امروز زدم هاله داره

فردا بزنم پررنگتر میشه؟؟؟ یعنی باردارم؟؟؟

ازمایش کی برم

تو نداشته منی،وقتی تو نباشی به چه کارم می آید اینهمه آسمان.؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دو سه روز دیگه بزن.پر رنگ شد یا خودت برو بتا بده.

یا برو دکتر زنان همونجا تشکیل پرونده میده و از مایش مینویسه

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.
واییی مطمئن باش مثبته عزیزم،منم همینطوری اولش هاله انداخت بعدم مثبت شد چن هفته دیگ زایمان میکنم

خیلی مبارک باشه گلم انشالله بسلامت بغلش کنی ترخدا دعا ک نبرام خیلی انتظار کشیدم هرماه میگم این ماه میشه همینجوری سالهاگذشته

خیلی مبارک باشه گلم انشالله بسلامت بغلش کنی ترخدا دعا ک نبرام خیلی انتظار کشیدم هرماه میگم این ماه م ...

مرسی قشنگم انشاالله توام بارداری دلت روشن باشه😍دیگ انتظارت به پایان میرسه و اون فسقلی تو دلت جاخشک میکنه

مرسی قشنگم انشاالله توام بارداری دلت روشن باشه😍دیگ انتظارت به پایان میرسه و اون فسقلی تو دلت جاخشک ...

خداکنه ممنونم ازت عزیزم مرسی از دعای قشنگت🌹😍