2733
2734

با چی قندتونو تنظیم‌میکنید؟من الان ۱هفته میشه سالم خواری شروع کردم.قند مصنوعی‌.چربی مضر.کربوهیدرات حذف کردم خوراکی های سوپر‌مارکتی .برنج زیاد همه رو حذف کردم.

حالم خوب بود.ولی امروز همش‌احساس ضعف میکنم.کشمش و خرماام ضعفمو برطرف نمیکنه.صبحانه خوردم.ناهارم‌ یه اسلایس تست جو و یه کاسه ماست و کدو و یه لیوان خوراک لوبیا خوردم. 

ولی واقعا حذف قند تاثیر گذاره.تو ۱هفته ۳سانت دور شکمم‌جمع شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان فکر می‌کنی به بدنت کمک کردی؟ 

نه جانم ،به بدن شوک دادی .....شوک دادن به بدن واقعا غلط است 

باید به مرور کم میکردی نه اینکه یکمرتبه همه چیز رو قطع کنی ، خب معلومه بدن کم میاره 

منم حذف کرده بودم تا اینکه یروز کلا پاهام سست شد زانوم سست شد نتونستم رو پام وایسم انگار فلج شدم افتادم زمین 

مجبور شدم باز برش گردونم 

خیلی ترسیدم 

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸

من برنجو میخورم نمیتونم از غذام بزنم 

خرما و توت  و انواع میوه هارو   میخورم 

من هفته ای یکروز  آخر هفته  چیت میکنم ولی فقط اون روز شکلات میخورم 

سعی کن شیره انگور صبحانه بخوری یاتخم مرغ ابپز ضعفتو کامل از بین میبره کاچی مغزیجاتم عالیه