2752
2734

خانوما فعلا امکان نداره برم اموزشگاه

دارم باماشین شوهرم یادمیگیرم استرس زیاد دارم در راه انداختن ماشین 😿 و نمیتونم پدال گاز و کلاچ همزمان مدیریت کنم تا میخواد راه بیفته خاموش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گواهینامه ندارم ولی بلدم

کلاچو نباید یهو برداری،گازم برای اینکه شروع کنی اصلا فقط نوک پاتو یخورده فشار بده روش ،زیاد نشه،از اون طر اروم اروم اروم پاتو از کلاچ برمیداری

اصلا برا هرکاری چه ترمز گرفتن،چه دنده عوض کردن سریع پاتو از کلاچ برندار..

چون یا خاموش میشه،یا یهو مث اینکه ی تکون بدی به ماشین میمونه

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(

عزیزم باید به صورت اله کلنگی پاتو از رو کلاج برداری هر چی اونو میاری بالا گازو فشار بدی 

یه جا ماشین در گیر میشه یه مقدار میلرزه اونجا باید گازو بیشتر کنی پاتو از رو کلاج بر داری دیگه خاموش نمیشه 

سعی کن اول بری اموزشگاه با شوهر ادم استرس میگیره 

من اول اموزشگاه رفتم جفتشم دفه اول قبول شدم

"یک عدد مادر ۲۱ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱

پات رو بذار روی ترمز ، کلاچ رو آروم آروم بیار بالا تا اون لحظه ای که ماشین شروع کرد به لرزیدن همونجا نگه دار سریع گاز رو فشار بده تا حرکت کنه....کلاچ رو سریع بیاری بالا خاموش میشه آروم آروم بیار هرجا که ماشین لرزید دیگه نگه دار 

و البته به نظرم با شوهر یا کس دیگه نرو بذار اولین بار مربی یادت بده بهتره اینجوری ...چون شوهرا خودشون حرفه ای هستن توقع دارن زود مثل اونا انجام بدی بدتر استرس میدن 

یه خانومی تو آموزشگاه بود همش امتحان رو رد میشد گفت شوهرم نیم کلاچ تو سربالایی و پارک دوبل اینا رو اینجوری گفته باآموزش مربی قاطی میکرد نمیتونست قبول بشه 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
اره تکون تکون میخوره🥺

برا همینه که یهو پاتو برمیداری 

انگار ماشین به جلو پرتاب میشه

باید تمرکز کنی،خییییییییییلی اروووووم پاتو برداری 

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(
دقیقا این نقطه رو نمیتونم درست پیدا کنم 

ماشین میلرزه عزیزم اونجا سریع باید فشار گازو بیشتر کنی چند بار فقط راه انداختن تمرین کن 

اموزشگاه هم رفتی بپرس بهترین مربیش کیه با اون برو 

مربی من جای شلوغ پاهاشو میذاشت کنار میگفت نگا من هیچ کنترلی ندارم خودت داری میرونی خیلی خوب بود

"یک عدد مادر ۲۱ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱
2706