2752
2734

یه پیشنهادی بهم شده که حدود یک و نیم ماه قراره پیش کسی که به گفته خودش دوستم داره کار کنم ، کارش خوبه ولی من استرس دارم... اینکه انقدر منو ببینه ازم خسته بشه یا فکر کنه حسش اشتباه بوده یا نتونم اونقدر گرم باهاش باشم چون منم بهش گفتم متقابله بعد با خودم هر بار که دیر جواب میده میگم با خودش گفته حتما دوست داشتنم بهش اشتباه بوده یا فکرای اینجوری درحالی که وقتی باهم حرف میزنیم اینجوری نیست ، نمیدونم قبول کنم یا نکنم کاررو چون نکنه ازم سیر شه یا کس دیگه ای به چشمش بیاد بعد منم تو لباس پوشیدن وسواس میگیرم که بهترین خودم باشم درحالی که اگه اون نبود اینجوری رفتار نمیکردم

استرس دارم از رویایی باهاش و اینکه ظاهرم بد نباشه..

بحث یکی دو روز نیست 

کار به نفع خودمه اینم بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه بخاد با یه ماه دیدنت خسته بشه ک اون دوس داشتن نیست

مردم یه عمر با هم زندگی میکنن

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂
2731
واسه وسواس ظاهرمم تردید دارم باید همین امروز جواب بدم که میرم یا نمیرم به رییسمون

بیخیال بابا

به خودت سخت نگیر

کاربری دست دو نفره، منو خواهرم از بس ترکیدیم دیگه شماره ای واسه عضو شدن نداشتیم ، اینو شراکتی استفاده میکنیم😂

چقدر سخت میگیری ،برو عزیزم 

اونی که تو رو بخواد توی بدترین حالتم میخوادت ،چه وقتی مانتو تکراری بپوشی یا وقتی پریود باشی و حس آرایش نداشته باشی ...مگه آدم فقط روزای خوب و سرحالی داره هر کسی ممکنه یه روز نتونه به خودش برسه پس اونی که ادعاش میشه دوستت داره سرد بشه و بزاره بره؟؟؟؟؟حرفایی میزنیا عزیزم .......اتفاقا من بودم میرفتم تا بیشتر بشناسمش و بدونم وقتمو احساسمو پای آدم درستی گذاشتم و دوست داشتنش واقعیه یا فقط لب و دهنه.....اتفاقا همه جوره به نفعته اگه دختر زرنگی باشی و به مسائل  حاشیه توجه نکنی.

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
چقدر منطقی و درست گفتی ممنونم ازت❤️

موفق باشی و خوشبخت

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.