2733
2734

تو گوسی خودم بازی جی تی ای داشت میبره اونجا بازی کنه هفته ای یه بار

یه پسری هست هم کلاسیش اتفاقی تو گیم نت دیده بودش دوبارم اومد خونمون ک من رفتاراشو دبدم به پسرم گفتم دیگه اصلا حق نداری باهاش بگردی یا بیاد اینجا. خلاصه سوهرم دخترمم برده بود ک اونم یه هوایی بخوره میگه دخترم وایساد گریه کردن بردمش بیرون رفتم بالا پیششون تا تو بازی جی تی ای عکس یه زن لخت لخت رو دارن نگاه میکنن😔

یعنی به حدی ناراحتم ک دارم دق میکنم

هرچی آسه میریم و میایم اینستاهامون پاک کردیم ماهواره نداریم جلو بچه هیچ رابطه احساسی نداریم اتاقامون جدا هست برای...

حالا یه بچه از خدا بیخبر ک معلوم نیست از تو چه خانواده ایه اینارو به بچم یاد داده

واقعا چرااا؟

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

@loosnonor    

بیا دلداریم بده

دیشب جی تی ای رو از تو گوشیم پاک کردم

البته شوهرم جلو پسرم اینا رو نگفت یعنی پسرم نمیدونه ک من خبر دارم و به شوهرم گفته به مامانم نگو

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اینو متوجه نشدم که چرا جلوی بچه اتون هیچ رابطه ی احساسی ندارید؟؟!!!!

منظورم رابطه بوس لب و چیزای ضایعس

از سر کار میاد عادی همو بغل و بوس میکنیم ولی نه جوری ک بچه ها حسی بگیرن

چندسالشه؟

۸

بچه ات کلاس چندمه

اول

وای بلوغ زودرس میگیرن با این بازیا

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
اول

حق داری ....بچه ات رو باهاش حرف بزن 

الان دیگه وقت قایم کردن و سکوت نیست 

براش توضیح بده ،جای جیش کردن زن و مرد با هم فرق داره و زن ها چون به بچه کوچیک شیر میدن سینه دارن 

یعنی سر بسته یه چیزایی بگو که کنجکاوی بچه تحریک نشه زیاد 

منم هر چقدر مواظبم

ولی میبینم که دوستای دخترم بهش یاد میدن

مثلاً یکیش هر بار میخوان بازی کنن میگه بیا دکتر بازی

دیگه نمیزارم دخترم بره پیشش ولی تو ذهنش مونده

یا دخترم اومده میگه اونیکی دوستش بهش گفته جرت میدم 😑 

به دختر عموشم که اطمینان داشتم و میزاشتم پیشش اونروز نیم تنه پوشیده بوده و ادا درمیاورده

فقط ۴سالشه

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
دیگه یا نبرش یاهم تنهاش نذاره تایادش بره

کلا شوهرم بهش میگفت اصلا دیگه گیم نت تعطیل

فقط استخر میبرمت

تو گیم نت هست دیگه با لباس زیرن تقصیر اون دوستش نیست که داشتن بازی می‌کردم دیدن

بوه هشت ساله جاش تو گیم نت نیست 

بعدم جی تی ای تو خود آمریکا  بالای هجده خورده 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید