2733
2734

داستان غم انگیزیه ، مادرش در اثر سرطان فوت میکنه تو ۳۰ سالگی ۵ تا پسرو دو تا دختر ازش موندن یک پسر شش ماهه و بابای من ک ۵ ساله بوده اونقد کوچیک بوده بابام ک نمیدونسته چه به سرشون اومده بوده و تو مراسم خاک سپاری یک دوچرخه میبینه و میره باخوشحالی دوچرخه سواری کنه پدرشون کارنمیکرده و پسر بزرگ خانواده و دوتا دختراش خرج خونواده رو میدادن ، پدر میره زن میگیره و بچه ها گیر نامادری میوفتن نامادری ک بهشون حتی غذا هم نمیداده همش آب گوشت میداده بهشون پدربزرگم بابام رو از ۸ سالگی میفرسته حوزه تو ی شهر خیلی دور و بابام میگ من تو خانه ایتام بزرگ شدم اونجا برای من مثل خانه ایتام بوده ، من حتی پول نداشتم برم حموم و خودمو با اب سرد تو دستشویی میشستم ، یک گدا هر از گاهی ک بابامو میدیده بهش پول میداده ، بعدم ک درسش تموم میشه با قرض ازدواج میکنه و زندگی شو با قرض شروع میکنه خودش واس خودش زن گرفته عروسی گرفته و شغلش اصلن درامد نداشت و کلییی اتفاقای دیگ ک نمیتونم توضیح بدم و پدرشم پارسال فوت کردو برادر ناتنیش سر پول با بابام بحث میکنه و بابام بهش میگ باش اول هفته میریزم ولی اون صبر نمیکنه و به پدربزرگم میگ دیگ جواب تلفنشو نده اون برای درمان چشم هات پول نداره واس چیزای دیگ پول داره فقط و پدربزرگمم گفت اینم از تحصیل کردمون و جوابشو نداده تا دوماه و یک شب نصف شب عموم بعد دوماه زنگ میزنه و خبر فوت پدرو میده و بابام از صحبت با پدرشم محروم بود، 

چون مادری نداشتن هر کدوم از بچه ها خودشون واس خودشون عروسی میگیرن و تو یک شهری میرن و ترک پرک میشن و خونواده منسجمی نیستن و همیشه بابامو با حسرت میبینم الان کلی مریضی داره و کلی فشار روشه بی پولی و قرض و هزار جور درد دیگ 

ولی یک قلب مهربون داره 

قلبم براش میتپه میخوام یکاری کنم ک یک انقلابی تو زندگیش باشه ک خوشحالی شو ببینم غرور تو چشم هاشو ک درداشو بشورم نمیدونم چیکار کنم چطوری میتونم به این هدفم برسم چطوری میتونم کمکش کنم ؟ 

چند سالته؟ چندتابچه ایید

مستقلشو

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
۱۸ 

مستقل شو عزیزم،برو یه حرفه ایی چیزی یاد بگیر،حساب داری یا فروشندگی از طریق اینها میتونی به درامد برسی،برای خودت جهیز بخری،حداقل خرج خودتو یه جورایی میتونی بدی این خیلی کمکه

کنکور باید بدی درسته؟

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
ار۶ رشتم تجربیه مدرسه تیزهوشان بودم 

موفق باشی عزیزم💖