2733
2734

باید جمع کنیم بریم یه سایت که به دردمون بخوره شده پر از مردو بچه ،سوال زنونه، بچه داری، حاملگی هزارتا چیز دیگه هم بپرسیم راجب چیزی که سایت طراحی شده برای این مورد زوری جواب میگیریم 😊نینی سایت اسمش عوض بشه بهتره 

در مورد مردا قبول دارم ولی قبول کنید اگر فقط سایت بارداری بود و تاپیک متفاوت نداشت بازدیداش انقدر زیاد نمیشد و معروف نمیشد 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم خانه دار هم خیلی کم وجود داره . همه شاغلن 😑.

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731
خانم خانه دار هم خیلی کم وجود داره . همه شاغلن 😑.

خانم خونه دار زیاد هست اگر سرچ هم بکنید تاپیک در این مورد هست مال همین امسال و پارسال 

اگر شکر کردی بر این ملک و مال /به مالی و ملکی رسی بی زوال/وگر جور در پادشایی کنی/ پس از پادشاهی گدایی کنی/حرام است بر پادشه خواب خوش/ چو باشد ضعیف از قوی بارکش/ میازار عامی به یک خردله/که سلطان شبان است و عامی گله/ چو پرخاش بینند و بیداد از او/ شبان نیست، گرگ است ، فریاد از او/ بد انجام رفت و بد اندیشه کرد/ که با زیر دستان، جفا پیشه کرد/ بسستی و سختی بر این بگذرد/ بماند بر او سال ها نام بد/ نخواهی که نفرین کنند از پست/ نکو باش تا بد نگوید کست 

خب این وسط زنان بالغی هم هستن که تاپیک خیانت و حس ششم میزنن. به اینها نمیخواین گیر بدین!؟ 

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 

روزی ک عصو سایت شدیم جایی ننوشته بود باید جواب سوالات در حیطه بارداری و عیره بدیم.

چراانقدر از زمین و زمان طلبکارید اخه

یکم توقعتونو بیارید پایین

اگر کسی سوالتو بدونه جواب میده ندونه نمیده 

در مورد مردا قبول دارم ولی قبول کنید اگر فقط سایت بارداری نبود و تاپیک متفاوت نداشت بازدیداش انقدر ز ...

معروف شدن برای تاپیک های سمه فقط، ای کاش درست پیش می‌رفت تا همه خانم ها می‌تونستن از تجربه دیگران خوب استفاده کنن

خب این وسط زنان بالغی هم هستن که تاپیک خیانت و حس ششم میزنن. به این نمیخواین گیر بدین!؟ 

حالا تاپیکای خیانت و میتونم یه جای دلم بزارم ولی خدایی حس ششم و هیییچ جوره تو کتم نمیره😂ماشالله روز ب روزم تعدادشون بیشتر میشه

خب این وسط زنان بالغی هم هستن که تاپیک خیانت و حس ششم میزنن. به اینها نمیخواین گیر بدین!؟ 

وای  دقیقا اصلا سم بودن سایت مال تاپیک مادرشوهر و خیانته 

حالا تاپیکای خیانت و میتونم یه جای دلم بزارم ولی خدایی حس ششم و هیییچ جوره تو کتم نمیره😂ماشالله روز ...

دقیقا. اصلا هم نی نی يار ها بهشون گیر نمیدن

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
روزی ک عصو سایت شدیم جایی ننوشته بود باید جواب سوالات در حیطه بارداری و عیره بدیم. چراانقدر از زمین ...

والا طلبکار نیستم ،ولی سایت بابت همین موضوعات راه اندازی شده این کاملا واضحه متاسفانه الان تبدیل شده به سایت سم

وای  دقیقا اصلا سم بودن سایت مال تاپیک مادرشوهر و خیانته

👍🏾👍🏾