2733
2734

من خداروشکر اتفاق خاصی برام نیفتاده ولی همش میترسم 

مثلا امروز داشتم از دانشگاه برمی‌گشتم یه کرده هی احساس کردم کرم داره میریزه 

و تو نی ین سایت خوندم خیلی ها حتی لمسشونم کردن تو کوچه تو تاکسی ولی من لال میشم این موقع ها یه بار تو اتبوس انقد شلوغ بود فک کردم یه مرده دارم خودشو هی به من می‌ماله هی میگفتم حتما اشتباه میکنی بابا چ لال شدم ایستگاه بعدی پیاده شدم 

باید چی کار کرد اینجور مواقع

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وای منم اصلا خشک میشم سرجام نمیتونم چیزی بگم

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت / که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت / من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش / هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت                                         به امید آبادی ایرانم...🌱🌼
سعی کن توجه نکنی اگ دست مالی کرد با پا بزن تو تخماش خیلی محکمم نه عقیم بشه ها بعد مثل سگ بزنش

اینا دیگ خیلی رویایی هس تو اون موقعیت ادم هم میترسه هم بالاخره زورش به اونا نمیرسه برمیگرده خوب اونم تورو میزنه

داد بزنین سرش

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

اگر در حد متلک و حرف و ایناس بی اهمیتی من اینجور مواقع هنزفریم رو میزارم تو گوشم که طرف بفهمه بره پی کارش اصن جوابشم نمیدم 

اما اگه دست درازی باشه باید برخورد کنی 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀