2737
2739
عنوان

كيا الان رژيمن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123892 بازدید | 11953 پست

سلااام عشقاي من

بگذريم جان خيلي خيلي بهت تبريك ميگم عروس خانوم ❤️❤️❤️ان شالله هميشه شاد و عاشق باشيد

محبوب جونم اشكالي تداره

روز شوم يه واحد ميره داشتيم ديگه

منم امروز روز چهارمم

ديروز تقلب نكردم ولي به جاي اسفناج كاهو خوردم تخم مرغم نخوردم ناهار و شامو باهم ساعت ٥ خوردم 

اخر شبم هندونه خوردم

بچه ها واسم دعا كنيد زودتر اينكارا  و تميزكاريم تموم بشه 😔😔😔

دست تنها با بچه هلاك شدم 😔😔😔😔

از خواب خسته ام ، به چیزی بیشتر از خواب نیاز دارم...چیزی شبیه بیهوشی برای زمان طولانی ...شاید هم از بیداری خسته ام، از این که بخوابم و تهش باز بیداری باشد...کاش میشد سه سال یا شش سال یا نه سال خوابید و بعد بیدار شد..نشد  هم نشد
سلااام عشقاي من بگذريم جان خيلي خيلي بهت تبريك ميگم عروس خانوم ❤️❤️❤️ان شالله هميشه شاد و عاشق باشي ...

خسته نباشی😊😊

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام‌دوستای‌گلم‌۶روزه‌که‌ازعروسیم‌می‌گذره‌والان خونه‌ی‌خودم‌هستم‌خداروشکر‌وزنم‌۶۰٫۵۰۰هست ولی‌یه‌خو ...

مبارکاااااااا باشه و همیشه خوشبخت باشی 

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
سلام‌دوستای‌گلم‌۶روزه‌که‌ازعروسیم‌می‌گذره‌والان خونه‌ی‌خودم‌هستم‌خداروشکر‌وزنم‌۶۰٫۵۰۰هست ولی‌یه‌خو ...

سلام بگذریم عزیزم.مبارک باشه انشاالله خوشبخت بشی

وکسی چه می داند تو روی همه مسکنهایی جهان را کم میکنی...
2728

سلام بچه ها من نتونستم رژیمو بگیرم هفته پیش یکی از اقواممون به رحمت خدا رفتن وما رفتیم شمال اونجام اینقدر گرم بود که حد نداشت برای همین نتونستم همراهیتون کنم.امروز اولین روز رژیمه و من قهوه خوردم هنوز هیچی نخوردم

وکسی چه می داند تو روی همه مسکنهایی جهان را کم میکنی...
2738
2706