2733
2734

هن؟ 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب من ۱۵ سالگی کردم هیچی ازم نخاسته بچز شناسنامه و عکس

هیچ حالی را بقانیست بی صبری مکن.  🌱🦋یه دختر فول انرژی ام که واسه هدفش میجنگه درمیون این همه ضربه شکست هاکه تجربه کرده وخواهدکرد!🧚🏻‍♀️.
2731
اگه اینارو هم نداشتی باید از کل محل امضا بگیری که بگن تو صد در صد ایرانی هستی میشناسنت ،جدید نیست

یعنی فیش حقوقی یاجواز بزاری براکسی که میخاد عکس دار کنه بعداا مشکل پیش نمیا واست 

یعنی فیش حقوقی یاجواز بزاری براکسی که میخاد عکس دار کنه بعداا مشکل پیش نمیا واست 

ببین حالت عادی طرف دوران مدرسه این کارو باید انجام بده نداد باید ضمانتت کنن که ایرانی هستی یه وقت تقلب نشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد