2752
2734

گفته بود تو یادگیری اختلال داره، دیروز بردم پیش یه مشاور کودک خوب که خیالم راحت بشه ، مشاور گفت من اختلالی در یادگیری پسرت نمی‌بینم و همه چیز نرمال هست ، حالا به مدیر مهد پیام دادم گفتم مشاور اینطوری بهم گفته اگه میگین شعر رو دیر یاد میگیره شاید از نحوه تدریس شما باشه وگرنه من تو خونه بهش یاد میدم یاد میگیره و اینکه من تو خونه نقاشی میکشم یا از تلویزیون نقاشی میبینه دقیقا همونو می‌کشه ولی تو مهد کلاس نقاشی میره من ندیدم چیز جدیدی بکشه ، دوست دارم مهدش رو عوض کنم ولی شرایطش رو ندارم ، بیاین بگین چجوری مدیر رو پاره کنم 🦦، این چند وقت کلی حرص خوردم 

برو با شوهرت مدیر و مهد کودک و به اتیش بکش خودم از هر چی مدیره حالم بهم میخوره الاهی داغ عزیزشون بب ...

والا این مدت انقدر حرص خوردم ، گریه هم کردم نمیدونم چرا وقتی علمش و ندارن اینطوری به پدرو مادرا استرس میدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالشه؟رنگ ها رو بلده؟شاید نسبت به بقیه دیده کندتر گفته 

من خودم میدونم پسرم از سنش عقب تره 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2731

شاید پسرتون بیش فعال هستن . اینجور بچه ها در خلوت خیلی بهتر عمل می‌کنند اما‌ توی شلوغی تمرکز ندارن و یاد نمیگیرن. مدام حواسشون پرت میشه .‌قطعا مدیر داره به شما یه هشدار میده . وگرنه واسش چه فرقی میکنه ک حرص بچه شما زو بخوره 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 

من یعنی هر کاری،میکنم پسرم رنگها رو یاد نمیگیره روانی شدم ۴سال نیمش 

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
چند سالشه؟رنگ ها رو بلده؟شاید نسبت به بقیه دیده کندتر گفته  من خودم میدونم پسرم از سنش عقب تره ...

چهار سال و هشت ماهشه ، آره رنگ هارو هم به انگلیسی بلده هم فارسی ، حروف الفبا و اعداد انگلیسی رو کاملاً بلده 

شاید پسرتون بیش فعال هستن . اینجور بچه ها در خلوت خیلی بهتر عمل می‌کنند اما‌ توی شلوغی تمرکز ندارن و ...

دقیقا پسر منم همینه

شاید پسرتون بیش فعال هستن . اینجور بچه ها در خلوت خیلی بهتر عمل می‌کنند اما‌ توی شلوغی تمرکز ندارن و ...

عزیزم پسرم هیچکدوم از علایم بیش فعالی رو نداره وگرنه مشاور متوجه میشد 

چهار سال و هشت ماهشه ، آره رنگ هارو هم به انگلیسی بلده هم فارسی ، حروف الفبا و اعداد انگلیسی رو کامل ...

ماشالله خدا حفظشون کنه چند وقت میره مهد؟حروف الفبا رو چطور بلده کی آموزش داده

چیکار داری که بری مدیر رو‌پاره کنی 

بدبخت این کادر مدرسه و آموزش از دستتون چیکار بکنند مدیر شاید چهل تا دانش اموز زیر دستش باشه شایدم بیشتر رو تک تکشون تمرکز نمیکنه که بر اساس عملکرد بچه اتون تو مدرسه یک چیزی میکه 

دیگه دقت نمیکنه ببینه تو مدرسه ضعیف عمل میکنه تو خونه خوبه 

فقط یک تلنگر بهتون میزنه که خودتپن برین دنبالش 

مدیر به صورت کلی میگه شما به عنوان والدین باید به صورت جزیی برین دنبالش 

یک مثال برات میزنم شوهر من برای غدد آزمایش داده بود دکتر متخصص غدد گفت تو فاکتور خونی شوهرت یک مورد نگران کننده وجود داره که مربوط به سرطان خون هست ارجاع داد به متخصص انکولوژی و ما شب و‌روز نداشتیم از استرس تا اینکه تو آزمایش‌های تکمیلی تر دیدیم موردی نداره 

حالا من باید برم دکتر غدد رو‌پاره کنم چون الکی گفته ؟ و منو از نگرانی تا مرز سکته برده ؟اون به صورت  کلی مورد غیرطبیعی رو دیده و وظیفه اش هشدار بوده 

ماشالله خدا حفظشون کنه چند وقت میره مهد؟حروف الفبا رو چطور بلده کی آموزش داده

حروف الفبا رو از تلویزیون یاد گرفته اصلأ اول انگلیسی حرف زد بعد من دیدم فارسی بلد نیست فرستادم مهد اونجا قشنگ صحبت کردن رو یاد گرفت ، دو سال هست که میفرستم مهد