2733
2734

وقتی به این فکر میکنم  که شاید هیچ وقت نتونم عشق رو تجربه کنم خیلی ناراحت میشم

کاش میشد عین فیلمای کره ای راحت و آزاد باشیم برا خودمون که دستمون باز باشه تو انتخاب

ولی تو این محیط بسته نه امکان آشنایی درست و حسابی هست نه آینده ی درست و حسابی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای تغییر محیط زندگیت تلاش کن

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2731

آدمایی که امروز به بزرگترین آرزوشون رسیدن،

احتمالاً دیشب فکر می‌کردن رسیدن به این آرزو کاملاً محاله.

میخوام بگم خُدای اون آدما،

خُدای فردای تو هم هست؛

شاید فردا همون روزی باشه که آرزوی محالِ تو هم بالاخره میره واسه اجرا شدن وسطِ این دنیا... ❤️

عشق هلی واقعی ب هم نمیرسن شخصیت داستاناهای معروف و ببین هیچ کدوم بهم نرسیدن

اینا همش حرفه

الان خیلی از زن و شوهرها هستن که باعشق ازدواج کردن

و الانم زندگی عاشقانه دارن

متاسفانه کاری از دستم برنمیاد خیلی نگرانم که نتونم اون آدم دلخواهمو پیدا کنم

جمله اولت مختص آدم های ضعیفه

اراده کن همه چیز ممکنه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بعنوان کسی ک فکر میکردم هرگز من به عشقم نمیرسم و ارزوی محال و غیرممکنی بود برام اما الان شوهرمه... میخام بگم ناامید نشو خدا تو اوج ناامیدی یه درِ امید برات باز میکنه ک‌حتی روحتم خبر نداره

بالاخره میبینیم ،میرسیم ،میخندیم❤️

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
اینا همش حرفه الان خیلی از زن و شوهرها هستن که باعشق ازدواج کردن و الانم زندگی عاشقانه دارن

نمیدانم ولی اینطوری بهتره خودمونو گول بزنیم😅خوش بحال هرکی ک رسیده،بما ک از عشق فقط حسرتش رسید

.خیلی ها با عشق ازدواج میکنن.بعد یه سال جدا میشن.البته برعکسشم هست

نه اون عشق های آبکی منظورم نیست

بنظرم عشقی که از سر نیاز باشه عشق نیست

عشقی که طرف باوجود اینکه کلی انتخاب داره ولی تورو انتخاب میکنه

بعدم عشق تو کشور ما با بقیه ی کشورا خیلی فرق داره

اینجا پسری پولدار باشه هزاران عاشق داره

دختری هم زیبا باشه چندین عاشق داره

معیاراشون درهمین حد سطحیه

خب معلومه شکست میخورن

عشق واقعی بنظرم خیلی فراتر از این چیزاست

چون آدم هیچ دلیلی برا دوست داشتنش پیدا نمیکنه

بعنوان کسی ک فکر میکردم هرگز من به عشقم نمیرسم و ارزوی محال و غیرممکنی بود برام اما الان شوهرمه... م ...

خب شما یه نفر و داشتی که دوسش داشته باشی

مشکل من اینخ که اون فرد دلخواهم رو نمدونم باید از کجا پیدا کنم