2733
2734

من یه ساله عقد کردم هنوز عروسی نکردم اوایل انقد دوسشون داشتم دوس داشتم زود زود برم ببینمشون پیششون بهم خوش میگذشت تو دلم میگفتم اینا خانواده منن و ما دیگه یه خانواده محسوب میشیم اما تو این یک سال انقد ازشون بدی دیدم ک دیگ دلم نمیخواد ببینمشون هر وقتم میبینمشون حالم بد میشه و تا مدت ها عصابم خورده و حالم بده هیچ جوره نمیتونم بدی هاشونو فراموش کنم نه به اون اوایل که انقد راجبشون مثبت فکر میکردم نه به الان ک کلا دیدگاهم نسبت بهشون عوض شده بنظرتون چیکار کنم؟ اونا هم هیچ حرکت مثبتی نمیزنن ک حداقل دلم خوش باشه اینا یه بار یه کار مثبت و خوب انجام دادن همش بدی ها و توهین ها و اذیت کردناشون تو ذهنمه دیشبم دیدمشون الان کلی عصابم خورده نمیدونم چیکار کنم

منم این درد رو ۱۵ ساله میکشم از لحاظ روحی شدیدا ضعیف شدم.

تنها توصیه ای ‌‌که میتونم بکنم باهاشون خیلی ارتباط نداشته باش و صمیمی نشو احترامشون رو حفظ کن و نسبت به رفتارهاشون بی خیال باش   برات مهم نباشن. تمام.

منم این درد رو ۱۵ ساله میکسم از لحاظ روحی شدیدا ضعیف شدم. تنها توصیه ای ‌‌که میتونم بکنم باهاشون خی ...

منم از لحاظ روحی حالم خیلی بده باور کن شاید اگ کتکم میزدن زخمای بدنم خوب میشد ولی با کاراشون روح منو عذاب دادن اصلا دلم نمیخواد ببینمشون هرچند اصلا هم به روشون نمیارم ولی هر وقت میبینم تا مدت ها حالم بده حتی امروز بی دلیل با خانوادم بحث کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از لحاظ روحی حالم خیلی بده باور کن شاید اگ کتکم میزدن زخمای بدنم خوب میشد ولی با کاراشون روح منو ...

سعی کن نسبت بهشون بی تفاوت بشی هر وقت ام با کار یا ح فشون آزارت دادن ساکت نشین همون موقع بگو منظورتون چی بود؟ من سکوت کردم و خودخوری الان مجبورم قرص اعصاب بخورم . تو سکوت نکن و رفتارای بدشون رو بدون دعوا و تو آرامش به روشون بیار.

2731
سعی کن نسبت بهشون بی تفاوت بشی هر وقت ام با کار یا ح فشون آزارت دادن ساکت نشین همون موقع بگو منظورتو ...

الان ک کاری ندارن اینا هر وقت من با نامزدم دعوامون شد هرچی از دهنشون در اومد بهم گفتن کلی توهین کردن ایناست ک منو اذیت کرده

الان ک کاری ندارن اینا هر وقت من با نامزدم دعوامون شد هرچی از دهنشون در اومد بهم گفتن کلی توهین کردن ...

خب مشکل از خودت بوده دعواهاتون نباید بیرون درز ‌کنه چه دلیلی داشته اونا بفهمن؟

خب مشکل از خودت بوده دعواهاتون نباید بیرون درز ‌کنه چه دلیلی داشته اونا بفهمن؟

نامزدم گفت 

همین مادرشوهرم تو تربیت بچه هاش کم گذاشته که ک یه پسر ۲۸ ساله انقد بچگونه رفتار میکنه و میره دعواهارو به بقیه میگه

حالا نامزد من احمق بوده دعواهای ما چه ربطی ب مادرشوهرم داشته ک اومده توهین کرده