2733
2734

و شامشون برنج و نفری یک سیخ کباب باشه

و میوه فقط هندوانه 

و تمام

چ حسی بتون دست میداد و وقتی اونا اومدن خونتون چطوری ازشون پذیرایی میکردین 

مثل خودشون یا... چی؟ 

(بخدا بحث شکم و خوردن نیست من کلا آدم کم خوریم ولی ی جورای بم برخورد) 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

مث خودشون

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان وضعیت اقتصادی جوری شده که من دیگه ناراحت نمیشم اگه طرف نتونه خیلی خوب پذیرایی کنه و چندمدل بذارع

البتع بعضیام زیادی ساده میگیرن میگن ول کن‌بابا

شما همون‌جوری که همیشه‌ پذیرایی میکنی از همه بکن شخصیت خودتو حفظ کن

من ترجیح میدم همه چی بی نقص  باشه وقتی کسی میاد خونمون مامانم همینطور مهمونیایی هم که رفتیم مثل خودمون بودن اگر اینطور پذیرایی کنن نه بهم برمیخوره شاید تایم نداشتن 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

وااا 

بد نبوده که 

املت نزاشته جلوت که 

ما اینقدر خونه دوستامون راحت میگیریم که تند تند رفت و آمد میکنیم و کلی هم خوش میگذره

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️