2733
2734
عنوان

بهم میگن بیا حضوری ببینمت ..

206 بازدید | 6 پست

من واسه کار تماس میگیرم بهم میگن 

بیا حضوری ببینمت صحبت کنیم 

منم گفتم خب راجب کار اگه قراره صحبت کنید 

همینجا بگید ، میگن بالاخره که میخوای بیای .

به نظرتون حق دارم بترسم 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

با یکی برو

مادری خواهری برادری دوستی

بالاخره یکی هست که بتونه بیاد

بالاخره که باید بری

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرو  اگه رفتی با یه نفر همراهت برو

اره اینطوری بهتره

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
2731
با یکی برو مادری خواهری برادری دوستی بالاخره یکی هست که بتونه بیاد بالاخره که باید بری

همین کارو میکنم 

همین کارو میکنم 

موفق باشی

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
موفق باشی

قربونت برم ❤️