2733
2734

کسانی که پیش فالگیر ، حس ششم و دعانویس میرین

آینده شما مثل ابری هست که شکل نگرفته و نامعلومه

اما اون حس ششم و دعا نویس برحسب یه سری تجربه ها فکر میکنن توان پیشگویی آینده بقیه رو دارن

تویی که میری بهش اعتماد میکنی، فقط با انرژی ذهن دعانویس یا حس ششم و ذهن خودت که تسلیم پیشگویی اون شدی و باورش کردی پیشگوییت رو خلق میکنی وگرنه پیشگویی اون هیچ ارزشی نداره

و این بسیار بار منفی در زندگی هردوتون داره چون اون ادم تو رو محدود به پیشگویی خودش کرده در حالیکه میتونستی سرنوشت بهتر از این داشته باشی

تنها و تنها به قدرت خدا باید ایمان داشت که بهترین ها رو رقم میزنه

از همین الان به خودت بگو فقط و فقط خدا قادر مطلقه و بهترین رو برای من میخواد

اگه خدا رو قادر بدونی مطمئن باش هیچ طلسمی بهت اثری نداره و هیچ کسی نمیتونه تو رو در بند انرژی های خودش کنه

من رفتم پیش دعانویس ،چون قبلا یه دعایه خیلی بدی برام گرفته بودن زندگیموخودمو دگرگون کرده بودن. گفتم شاید بازم باشه یبار دیگم رفتم بپرسم

گفت که نه دعایی داری نه بسته بودن بخت 

نه فا ل بگیر نه چیزی چون سنگینی میفته روت نه هم دعابنویس .

باشه تو خوبی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم پیش دعانویس ،چون قبلا یه دعایه خیلی بدی برام گرفته بودن زندگیموخودمو دگرگون کرده بودن. گفتم ...

عزیزم هیچ وقت پیش هیچ دعانویسی دیگه نرو

باور کن همین فکر و ایمان که خدا از هر نیرویی در این دنیا قویتره ادم رو از هر نیروی بدی پاک میکنه و اصلا قدرتی ندارن که بخوان ما رو ببندن یا سنگین کنن

2731
عزیزم هیچ وقت پیش هیچ دعانویسی دیگه نرو باور کن همین فکر و ایمان که خدا از هر نیرویی در این دنیا قو ...

ولی متاسفانه داشتن و کردن ولی خب عاقبت خوبی نداشت براشون وزندگیشون نابود شد

باشه تو خوبی...
ولی متاسفانه داشتن و کردن ولی خب عاقبت خوبی نداشت براشون وزندگیشون نابود شد

درسته اونهایی که در این مسیرها میرن و بقیه رو طلسم میکنن به زندگی خودشون برمیگرده 

درسته اونهایی که در این مسیرها میرن و بقیه رو طلسم میکنن به زندگی خودشون برمیگرده 

بعله تقاصشو با جونشون پس دادن 

ولی چه فایده که زندگی منو به هم زدن 

ولی بازم خداروشاکرم که حواسش بهم هست و هر بدی در حقم میشه سریع جوابشونو میده 

باشه تو خوبی...
بعله تقاصشو با جونشون پس دادن  ولی چه فایده که زندگی منو به هم زدن  ولی بازم خداروشاکرم ...

دیگه بهشون فکر نکن 

حتی فکر کردن بهشون هم انرژی شون رو وارد زندگی میکنه

میدونی بهترین کار اینه ببخشیشون و دیگه حس بد دربارشون نداشته باشی تا از زندگیت کلا خارج بشن

دیگه بهشون فکر نکن  حتی فکر کردن بهشون هم انرژی شون رو وارد زندگی میکنه میدونی بهترین کار این ...

همونموقع بخشیدم و مهم نیست برام ولی خواستم بگم همچین چیزاییم هست قبلا میگفتم چرته تا وقتی که سرم اوردن 

باشه تو خوبی...
همونموقع بخشیدم و مهم نیست برام ولی خواستم بگم همچین چیزاییم هست قبلا میگفتم چرته تا وقتی که سرم اور ...

چه خوب

آره هست ولی ایمان به خدا اگه قوی باشه صدمه نمیزنن

باید ایمان مون قوی باشه 

همین که هرروز به خودمون یاداور بشیم هیچ قدرتی جز خدا نیست کافیه تا مصون باشیم

اون موقع هایی که درگیر میشیم ایمانمون پایین اومده

من بیشتر از ده سال دنبال یه دعانویس واقعی که بتونه مشکلم را حل کنه ، گشتم پیدا نکردم تا اینکه تو این سایت خوب و مادرانه شماره استاد.خرسندی را دیدم اولش ترسیدم‌ راستش چند جا دیدم نوشتن کلاه برداره و ....

اما دلمو زدم به دریا و دوبار استخاره کردم خوب اومد و شمارشو گرفتم و زنگ زدم گفت باید حضوری بشه 

با همسرم و برادرم رفتیم تبریز 

باور کنید من جز نور ایمان و علم بالا و برخورد خیلی خوب و همچنین مهمان نوازی عالی چیز بدی ندیدم ، همونجا بود که فهمیدم یک نفر دشمنی داره با ایشون و میاد با نام های مختلف از ایشان بد گویی می‌کند، 

شما هم به حرف این و اون گوش نکن

شماره‌ شو بگیر تا حقیقت مطلب را دریابی

09033416461

مدیونی نتيجه بگیری اما یه فاتحه برای خواهرم نخونی

من بیشتر از ده سال دنبال یه دعانویس واقعی که بتونه مشکلم را حل کنه ، گشتم پیدا نکردم تا اینکه تو این ...

نیازی به دعانویس ندارم 

پیامتون رو پاک کنید وگرنه مجبور میشم نی نی یار رو تگ کنم

این کارها عاقبت خوبی ندارن 

کمی دنبال خودتون بگردین به جای این کارهای بیهوده