2733
2734

اینارو دکتر برا تخمک گذاری داده 

دو روز زودتر پریود شدم از این قرصاس؟

پس چرا حامله نشدم

صمنی ک چند سال نازایی داشتم و همه جور قرص و امپول استفاده کردم

تجربه م اینه که هرچقدر بیخیال باشی و بگی دیگه این ماه نمیشم ، دقیقا همون ماه حامله میشی

هرچقدر روز ها رو بشمری ، ب دارو ها و حاملگی فکر کنی اونقدر دیرتر باردار میشی دوست عزیز

اینو از منی ک تو این راه بودم بشنو

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ن برا اونه تقویت میکنه پرولاکتین هرچقد پایین تر باشه تخمک گذاری قویتره

کابرگولین اسمارتیز نیست که الکی بخوری تو پرولاکتین داری که اینو بهت داده این قرص رو الکی به کسی نمیدن قرص معمولی ای نیست که 

اخه دست خودم نیس هی منتظرم

منم مث تو بودم ولی سعی کن خودتو سرگرم کنی ورزش کن پیاده روی کن باور کن این قرصا فقط ی بخشش هس ب بدنت برس

یوگا انجام بده ، رژیم غذاییتو درس کن

من بااین چنتا کار بعد چهارسال حامله شدم

خیلییی دلم میخاد مامان بشم😔میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی❤بالاخره منم مامان شدم بی بی چکم ۱۸ اردیبهشت مثبت شد😍😍😍
کابرگولین اسمارتیز نیست که الکی بخوری تو پرولاکتین داری که اینو بهت داده این قرص رو الکی به کسی نمید ...

نمیدونم دیگ دکترم داد 

اخه من خیلی استرسیم تو استرس هم پرولاکتین بالا میره