2733
2734

دانشگاه انصراف دادم۱شغل.نمیزارن.داشته.باشم یا کار کنم ماشینمو ازم گرفتن

بخاطر عوارض مصرف گ.ل اختلال گرفتن الان نمیتونم. ی اهنگ معمولی گوش بدم

میگخ خودتو سرگرم کن فکر نکن زیاتوهماتت بیشتر میشه اخه چیکار کنم ت خونخ 

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد غلط املایی داری

کتاب خوندن ک خیلی خوبه مثلا آموزندشو بخونی بازم توهم میاره؟

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
اون شب گفتی چشم سومم بازه از توهمات گل بود؟

چی

نه

واقعا چشم سومم بازه هر.چی میگم درست در میاد

موکل دارم

Казань Tabriz 🇹🇷🇷🇺  هفتادی ام🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

باشگاه یا استخر هم حق نداری بری؟

یا کلاس زبان؟!

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
چی نه واقعا چشم سومم بازه هر.چی میگم درست در میاد موکل دارم

در مورد من چه فکری میکنی اخه من از بچگی حس میکنم نحسم هرچی اتفاقه بده برام میفته دیگ خسته شدم

گر نگهدار من است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🫂  به امید خدا ماه دیگه دامنم سبز میشه 💙 خدایا بغلمو پر کن 🥲
چی نه واقعا چشم سومم بازه هر.چی میگم درست در میاد موکل دارم

😂خب من امروز آشتی نکنم از موکلت و خودت ناراحت میشم بخدااااا

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
آشپزی کن کیک و دسر درست کن

خونواده نمیزارن دست ب جیزی.بزنم همه چیو بهم میریزم ی دفعه مثلا جس میکنم قابلمه داره بلند میشه یا رنگ مواد عوض شد 

من.

عزیزم اشکال نداره یه دوره تحمل کن زود خوب میشی 

آهنگ و کتاب میتونه بیشتر برات توهم ایجاد کنه 

میتونه یه هنر یاد بگیری مثلا نقاشی که افکارت رو بکشی 

یا با دوستات رفت و آمد کن 

حتی میتونی قرآن بخونی خیلی آرامش بخشه