2733
2734
عنوان

فکر میکردم حاملم،،،ولی پری شدم.حالم بده😣😢

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 33 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر یه سوال ببخشید چیشدکه به دومی دارید فکر میکنید؟

بچه که سرشاراز مسئولیته واذیته برای والدین بخصوص مادر

پروسه حاملگی وزایمان وتربیت و...اوف کل درسراش بامادره چرا از تک فرزندی راضی نیستید؟دلیلشو میشه بگید من خودم یه بچه دارم وبه دومی فکرنمیکنم اصلا چون هم بارداری سختی داشتم هم زایمان سخت و..کلا امادگیشو ندارم و دلمم نمیخواد ولی اطرافیان میگن بعدا پشیمون میشی واینا ایا سمام مثل من بودید والان پشیمون شدید؟

اوووو از اسفند تا الان انقدر ناامیدی؟؟طرف ۷ساله بدون هیچ مشکلی تو اقدام انقدذ ناراحت نیس بهتره بخوا ...

میترسم نمیدونم چرا.

خب قبلش هم جلوگیری نداشتیم ولی خب بعد پری و اینا نبوده رابطه

2731
استارتر یه سوال ببخشید چیشدکه به دومی دارید فکر میکنید؟ بچه که سرشاراز مسئولیته واذیته برای والدین ...

من خودم خیلی بچه دوست دارم.ولی با شرایط الان زندگیا،دلم بود تک فرزند باشه.

ولی اخه گناه داره تنها میمونه بزرگ شد.ی خواهری برادری داشته باشه.

من میدونم شوهرم میخواد دومی رو.برا همین میگم زودتر ببارم بهتر.دیگه سنم بره بالاتر ،سخته واقعا.

من دوست داشتم پسرم کوچکتر بود میاوردم.شوهرم راضی نشد

من خودم خیلی بچه دوست دارم.ولی با شرایط الان زندگیا،دلم بود تک فرزند باشه. ولی اخه گناه داره تنها م ...

درسته ناامید نباشید این ماه نشد ماه بعدولی زیرنظر پزشک اقدام کنید موفق ترید ازمایش قبل بارداری اینا بدید اول

حرف اطرافیانتون گوش بدید، 

میترسم واقعیتش چون میگم اطرافیان که نمیخوان مسئولیتشو به عهده بگیرن خودمم امادگیشو ندارم و بی حوصلم برابجه دوم ولی خب اینم توفکرم میادکه نکنه بعدها پشیمون شم🤔😑

میترسم واقعیتش چون میگم اطرافیان که نمیخوان مسئولیتشو به عهده بگیرن خودمم امادگیشو ندارم و بی حوصلم ...

خب شمامسولیت پذیرت بایدبالاببری، و امادگی فرزندپروری درخودت ایجادکنی

نمیشه، دررکود وخمودی بمونی

اگرتوسن ۳۰سالگیت، یک کارمفیدبتونی انجام بدی، که تربیت فرزندباشه، حتمااین کارانجام بده

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
ممنون باشه. اصلا ی حس خیلی بدی دارم.انگار از همه خوشی های دنیا عقب موندم من

به نظرم به زودی باردارمیشی، این بهم ریختگی پریودت، آمادگی رحم برای بارداری

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود