2733
2734
عنوان

خوشگلا آون توستر چه مارکی بگیرم؟

42 بازدید | 11 پست

چه مارکی خوبه بنظرتون؟ ظاهرشم خوشگل باشه کارایی‌شم اوکی باشه

قیمت هم زیر ۱۰ت

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن
من نوبل کینگ دارم.قبلا باهاش کیک و پیتزا می‌پختم ولی از وقتی باردار شدم استفاده نکردم

خاله همسرمم همینو داره خیلی راضیه

کیک و پیتزاهاشم دل میبره

یاكاشِفَ‌الْكَرْبِ‌عَنْ‌وَجْهِ‌الْحُسَیْنِ‌اِكْشِفْ‌كَرْبى‌بِحَقِ‌اَخْیكَ‌الْحُسَیْن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هر جا رفتم گفتن این خوبه منم اینو خریدم البته بیرون خیلی گرونتر از دی.جی کالا بیرون ۶تومن

عزیزم شیشه‌ش دوجداره‌س؟ ینی میشه دراورد شست جداره داخلیشو؟

چندوقته خریدی راضی هستی؟

عزیزم شیشه‌ش دوجداره‌س؟ ینی میشه دراورد شست جداره داخلیشو؟ چندوقته خریدی راضی هستی؟

یکساله دارم اره راضیم من هر جا رفتم گفتن این خوبه منم اینو خریدم دوجداره نیست دوجداره ها چربی میره لاش نخریدم 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
یکساله دارم اره راضیم من هر جا رفتم گفتن این خوبه منم اینو خریدم دوجداره نیست دوجداره ها چربی میره ل ...

عه ینی دوجداره نگیرم؟ اخه گفتم برا شستشو و تمیزکردن خوبه برق میفته، دوس ندارم چربی بگیره کثیف بشه

عه ینی دوجداره نگیرم؟ اخه گفتم برا شستشو و تمیزکردن خوبه برق میفته، دوس ندارم چربی بگیره کثیف بشه

نه من دوجداره دوست ندارم لای شیشه ها چربی می‌ره شیشه اون توستر من اینجوریه 

آمده ام تو به داد دلم برسی🖤
نه من دوجداره دوست ندارم لای شیشه ها چربی می‌ره شیشه اون توستر من اینجوریه 

وای چ توستر تمیزی

حال کردم

ممنونم عزیزم 😍ولی یا از مال من بگیر یا هم تولیپس

باشه عزیزم

ممنون از راهنماییات😍❤️