2733
2734
عنوان

نامزدم ریشاشو نمیزنه چون جاریم....

298 بازدید | 17 پست

من پدربزرگ جاریم فوت کرده تا خبر فوتش رسید نامزدم رفت آرایشگاه. حالا ده روز دیگه چهلمشه به نامزدم میگم برو آرایشگاه گف بعد چهلم اون مرد میرم گفتم کدوم مرد گفت شوخی کردم

حس میکنم بخاطر جاریم ک پدربزرگش فوت شده نمیره ارایشگاه در صورتی ک برادرشوهرمجردم ک همسن و سال نامزدمه و پدرشوهرم همشون صورتاشونو اصلاح میکنن فقط شوهر جاریم و نامزد من اصلاح نکردن

منم از جاریم اصلا خوشم نمیاد چیکار کنم نامزدم بره ارایشگاه ؟ چون حس میکنم بخاطر فوت پدربزرگ جاریم نمیره ارایشگاه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقدر تو دیگه چرک دلی اه اه اه خدا به داد خانواده شوهرت وطفلک شوهرت برسه خب گزاسته جهت احترام از تو ریشاشم داستان درست کن وصفحه بزار پشت سر اینو اون ذهنت مریض اول خودتو درمان کن داره به زنداداشش احترام میزاره

بگو اولویت زندگی من تویی خوشحال میشم منم اولویت زندگیت باشم و برای حرفم ارزش قائل باشی

همین چیزای کوچیکه تو زندگی مشترک باعث بددلی میشه و سردی چون مشکلات حل نشده باقی میمونن به همه نشونه هاش دقت کن از خودگذشتگی نکن 

آدما بعد ازدواج تغییر نمیکنن تازه خرشون از پل بگذره بدتر میشن .

یه ریشه دیگه... اونم فقط ده روز

ارزش این همه ماجرا رو نداره

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.

اینقد حالا بگو حساس کن بدتر کنه ول کن بابا میزنه بزنه نمیزنه نزنه 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چقدر تو دیگه چرک دلی اه اه اه خدا به داد خانواده شوهرت وطفلک شوهرت برسه خب گزاسته جهت احترام از تو ر ...

من مگ گفتم داستانی هست؟ گفتم از جاریم خوشم نمیاد چون ادم فوق العاده عوضی هست مگ از زندگی من خبر داری ک قضاوت میکنی

من مگ گفتم داستانی هست؟ گفتم از جاریم خوشم نمیاد چون ادم فوق العاده عوضی هست مگ از زندگی من خبر داری ...

خوشت بیاد نیاد عروس اون خانواده ای اگ اون عوضی تو خوب وخانوم باش بعد چهلش میزنه ریشاشو اوقات تلخی ندار دیگ شخصبتشو نشون میده

دوست من مشکل شما اصلاح صورت نامزدتون نیست، موضوع دلیل این کار نامزدتونه! شما جاریتونو دوست ندارید اما همسرتون ممکنه ایشون دوست داشته باشه و اینگونه انتخاب کرده، برای چنین مسائل ساده ای به طرف مقابل حق انتخاب بدیم و به اعتقادش هر چند اشتباه احترام بگذاریم تا مجبور نباشد بگوید شوخی کردم،...پختگی در ازدواج بسیار بسیار مهم است...

چقدر حالم خوبه....خدا جون می خوام ببوسمت، اجازه هست!