2733
2734
عنوان

مادر همسرم....

314 بازدید | 12 پست

مادر همسرم هروقت خرید میکنن نصفشو برای ما میفرستن هرچی که باشه مثلا یبار برنج یبار گوشت و تخم مرغ ..یبار کلی میوه و شیرینی 

از سر لطفشونه نکه ما در توانتون نباشه 

گفتم خانمای سایت که بلدین باید در جواب این کار غیر غذا پختن و فرستادن چیکار کنم ؟ 

هیچ کار،کاری کنی یه فکر دیگه میکنه نمیده

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین به چی علاقه منده اگر سفر زیارتی دوست داره بفرستینش سفر

طلا دوست داره انگشتر بگیرین 

یا وسیله خونه که ضروری باشه و نداشته باشه 

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

در حالت عادی که فقط احترام بذار و تشکر کن

ولی هر چند وقت یکبار اگه خیلی حساس نیست و می دونی که استفاده می کنه براش روسری یا شومیز یا کیف بگیر

خیلی طول کشید تا بفهمم کاری که خوشایند من نیست لزوما غلط نیست. انتظاراتی که از آدم‌ها دارم هم لزوما درست نیست و اساسا من جای حق ننشسته‌ام که متر و معیار درست و غلط باشم. این در ظاهر خیلی ساده به نظر می‌رسه ولی هم دهن من سرویس شد هم دهن زندگی تا من اینو بفهمم🙃
هیچ . بش بگو نفرسته و نیاز ندارین ولی با لحن خوب که بش بر نخوره . خیلی بده این کارا 

هر وقت فرستادن من زنگ زدم و تشکر کردم ..دیگه هروقت خرید کردن به یاد ما هم بودن فرستادن فک نکنم این چیز بدی باشه ..پدر منم یکبار فرستادن چند تا مرغ که دیدم همسرم ناراحت شدن بهشون گفتم دیگه نفرستن

هر وقت فرستادن من زنگ زدم و تشکر کردم ..دیگه هروقت خرید کردن به یاد ما هم بودن فرستادن فک نکنم این چ ...

اره ولی خواهرم من میدونم که میگم . نذار بفرستن چرا باید بینتون داد و ستد باشه ؟

تو بگو نفرستن یا اصلن ی مدت بیخیال بزن چیزی نفرست و تشکر نکن . بذار شوهرت بشون بگه که ممنون ما نیاز نداریم که دیگه نفرستن . اینکارا از خودمونی بودنه . خودمونی بودن هم بدترین کار بین عروس و خونواده شوهره . 

چرا بدباشه محبت کرده بدون بچه هاش ازگلوش پایین نمیره

محبت چیز دیگه غذا دادن و فرستادن و خریدن یچیز دیگه .

یاد نگیرن هی بفرستن و انتظار داشته باشن بگیرن و براشون فرستاده بشه .من یچی میدونم