2733
2739

طرف شوهرش بهش گفته چرا وسط گردو خرما نذاشتی 

گفته مگه ختم باباته 😐 

چرا یجوری رفتار میکنید که انگار قرار نیست هیچوقت با این ادم چشم‌تو‌چشم بشید  ، اگه شماهم به هر دلیلی این حرفو ازش بشنوید همینقدر ریلکس هستین ؟؟ من که یکی به بابام اینجوری بگه همونجا دهنشو‌ پر خون میکنم

با این همه نفرت بهم چجوری زیر یه سقف نفس میکشید 

خانم عزیز تو‌ حق داری خسته بشی اما دوتا راه داری یا نرو سرکار بشین تو‌خونه استراحت کن یا وقتی میری سرکار اگر شوهرتون درک‌ نداره  و نمیتونید درستش کنید یه‌کمکی بگیر کاراتو انجام بده بهت فشار نیاد انقدر. 

وسط گردو خرما مگه میشه ؟؟؟ من ندیدم تا حالا

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احترام متقابله!

یه زن نمیتونه اینطوری بگه مگر اینکه لحن و بیان همسرش بد باشه یا تحقیر کننده !

و یا چیزی قبلا پیش اومده کینه پیش اومده

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
2731
وسط گردو خرما مگه میشه ؟؟؟ من ندیدم تا حالا

وسط خرما گردو میزارن 

ختم ها دیدم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

جالب اینجاست طرف از شوهرش متنفره همش حرفهای زشت در مورد شوهرش میزنه بعد دنبال راه حل برای خوب شدن اخلاق شوهرشه! من واقعا درک نمیکنم اینجور زن ها رو که به همسرشون بی احترامی میکنن

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه
وسط خرما گردو میزارن  ختم ها دیدم

اینو منم دیدم ندیده نیستیم عشقم 🥴😅

ولی اینی که استارتر گعتن فرق داره با اینی که شما میگین

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️