2752
2734
عنوان

همکارم ۲۴ سالشه زنش ۱۴

354 بازدید | 0 پست

زنش ۱۴ سالشه 

و به شددددت در زندگیش دوس دختر داشته حالا رفته دختر خاله ۱۴ سالشه گرفته عجییییب تفکراتش شبیه عشقمه یادمه یبار به عشقم گفتم پسرا آدم نیستن گفت همه رو امتحان کردی یعنی؟ چند روز پیشم داشتم میگفتن پسرا آدم نیستن همکارم گفت شما یعنی همه رو امتحان کردی؟ عشقم‌جلوم  خمیازه می‌کشید که اذیتم کنه میدونست بدم میاد این پسرم جلوم هی خمیازه میکشه چون میدونه بدم میاد هزااار بار میگم آقای فلانی جلوی دهتو بگیر بهش برمیخوره ...همشم یه آهنگ کردی میزاره چاو عسلی     چه شکنجه گاهیهههه منم هعی یاد دلبر عسل چشمم میفتم ...دیروز انقدر حالم بد بود چون داشت بارون میمد همکارم گفت چرا اوکی نیستی سیگار بکش گفتم من سیگار؟؟؟؟ سیگاری نیستم گفت حالت بد میشه چکار میکنی گفتم من دیوونه بارونم الانم که بارون میاد خیلی دوس دارم قدم بزنم تو این هوا گفت برو نیم ساعت تو حال خودت باش ولی با این حال برنگرد رفتم قدم زدم بارووووون چقدر دلم برا عشقم تنگ شد اون روز یعنی همین دیروز ...الانم دارم اهنگ من غریب دریا  تو بهانه من موهای خیست رو شانه من دو دست گرمت تو دستای من تو آسمونا ستاره من  باورم کن باورم ن ای همه سنگ صبور غصه هایم تا تو باشی من همون ریاترین مجنون تو غصه هایم ای تو شیرین من همون فرهادم فرهاد کوه بی صدایم. من سنگ صبور غم هانم من دل نگرون چشماتم من تو گرمی اوج صدامی تو خماری و غم چشامی تو بمووووون تا وقتی برمیگردممممم رو گوش میدم و دیگه اشک نمی‌ریزم چون دیگه نای گریه کردنم ندارم فقط دارم  از درون دارم میسووووزم 😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔

حتما عشقمم یه زن ۱۴ ساله گرفته آفتاب مهتاب ندیده از فامیل از اینا که فک میکنه چون سنش کمه حتمااا خیلی پاکه حتما تا حالا با کسی نبوده حتما مریم مقدسه و من که باهاش بودم خراب عااااالم 

آخه چی بگم عشق زبون نفهمیم که عشق منو ندیدی؟؟ لعنتی دو سال گذشت از رفتن ببین چجورررری دارم میسوزممم ارزش قلب عاشق من بیشتر بود یا اون که بخاطرش دلمو خون کردی؟؟؟؟؟ آخه دیوووووووونه درکش انقدر برات سخته که اونی که عاشقته جونشو به پات میریزه منمممممم منننننن نه اوووووون نفهمممممم بفهممممم چرا نمیفهمی اینو ؟؟؟؟؟ پیر شدیم رفتتتتتتت دیگه کی میخای بفهمی؟؟؟ وقتی شدی یه پیرمرد و من یه پیرزن ؟؟؟؟؟ اون موقع که یه پام لب گور بود اونموقع که حسرت آرزوهام به دلم موووووند اونموقع که جگرممم کباب شد فهمیدند به چه درد میخوره آخه لعنتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس کی میخای بفهمی تو که خنگ نبودی بفهمممممممممممممممم عاشقت منمممممممم منننن ارزش داشتم قلب من احساس پاکم نه اون زنیکههههه🥹💔

جفتمون نفهمیم جفتمون نمی‌فهمیم نه من که نامردی تو رو نه تو که قلب عاشق منو 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔🥹🥹🗣🗣🗣🗣🗣🗣

توبه کردم یادت نکم بان دسم سزانم 💔دوباره کفتنه یادت آنسو توبه م شکانم 💔چنی یاد تو دلگیره چنی هوای دل غمینه💔چنی دلم هوس مرگ کی چنی چویلت رنگینه لعنت به تو که زندگیت رو رو قلب شکسته من ساختی امیدوارم اون زنه همونی نباشه که فکر میکردی امیدوارم بهت خیانت کنه و رکب  کارت به طلاق بکشه یا بفهمه تو چه اشغالی هستی ازت  طلاق بگیره راهی دادگاه پاسگاه زندان کنه بعدم طلاق بگیره ازت کارت به طلاق  بکشه 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭