2752
2734
عنوان

شپش یر لطفا بیاین کمک کنید

47 بازدید | 10 پست

بچه ها من تقریبا یک ساله درگیر شپش شدم بخدا دارم روانی میشم دیگه از هر کاری بگی کردم شامپو اسپری رنگ مو روغن زیتون ماینز اسپند بخدا نمیرن اصلا کلم پاکسازی نمیشه بعضی وقتا دلم میخواد بمیرم حیرت میخورم به ادمایی که موهاشون پاکه من هر دو روز یکبار میرم حموم همش موهام با شانه ریز شانه میکشم ولی نمیرن توخدا راهکار دارین بگین خیلی خستم احساس میکنم نجسم به ذهنم میرسه برم کلم بکنم تو دیگ سم مگه برم این لجنا بچه داداشم میره مهد کودک اون گرفته  منم از اون گرفتم زن داداشم هر چی بهش میگم تخمای سرش بکش گوش نمیده میگه نمیزاره منم هر روز خونه بابامم اون میاد این شده که ریشه کن نمیشه توخدا راهکار دارین بگین هم برا سر خودم هم برا سر دختر داداشم بگیرم تموم بشه 

‏من برای نگه داشتن هیشکی تو زندگیم تلاش نمیکنم چون هر کسی بر میگرده به جایی که لیاقتشه.🖤

قطره کیمیا یکیش برای چندنفر یباربزنی همه میرن فقط همه باید بزنن چون اگه کسی نزنه باز بد دوماه میگیریت

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

محلول نایلیس عالیه

هر روز تو حمام سشوار بگیر شونه کن

هر روز اتو کن موهاتو شونه بکش

بالش ملافع پتو روسری همه باید با اب داغ داغ شسته بشن هر روز خونه رو جاروبرقی بکش لباسایی که تو این دوران پوشیدی دو هفته بزار پلاستیک مشکی

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید