2733
2734

البته من هیچ شغل و پولی و اینا ندارم 😐😐💔 همینطوری پرسیدم نظرتون چیه ؟ شما چقدر از دارایی و حقوقتون به نیازمندان کمک میکنید ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پدرشوهرم عضو هئیت مدیره ی یه خیریه ی بزرگه ، خودش شخصی خیلی کمک میکنه ، ماهم پول میدیم بهش یا وسیله اینا میخریم میدیم که از اونجا برسه دست نیازمندا 

دختری از آهار🦚

عالیه

(کاربر مَرد)   پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                               ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ
کار خیریه چیه ؟ 

کمک به فقرا ، کمک به زنان بی سرپرست ، سرپرستم داشته باشه ولی شرایطش بد باشه کمک میکنن ، مثلا پیری سرپرست یا کارنکردن سرپرست با دلیل موجه مثل بیماری و این چیزا ، مهرماه کیف و کفش و لوازم تحریر میدن ب بچه های نیازمند ، زمستونا کاپشن میخرن ، ماهانه مواد غذایی مثل برنج گوشت مرغ لبنیات و حبوات و روغن میدن ، یه جایی زلزله ای خسارتی جیزی باشه هم خیلی کمک میکنن

دختری از آهار🦚
🤣🤣🤣😂😂😂 وایییی منم 😐🤣 ولی انشاءالله به لطف خدا در دسته کمک کنندگان به نیازمندان قرار بگیریم&n ...

انشالله

ولی من پولدارم بشم همرو هَلو هوله میخرم تموم میکنم پول رو

نمیتونم خودم نگه دارم😂😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️

یعنی من اگه درامد ایلان ماسک و داشته باشم 

واسه شکمم کمه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂