2752
2739

خوشبحالش ای کاش منم هوش و استعداد درس خوندن داشتم اینا یه دور دو دور میخونن میره مغزشون من ده دور باید بخونم تازه چند روز دیگم یادم میره البته این خانوم چند سالی رو جهشی خونده بوده دروس ابتدایی که خیلی سخت نبودن نمیدونم چرا معلمای ما به خانوادمون پیشنهاد جهشی خوندن رو نمیدادن ای کاش منم میدونستم چنین چیزی هست که بتونی جهشی هم درس بخونی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اگر بچم باهاش ترین آدم دنیا هم باشه نمیگذارم جهشی بخونه 

هرچیزی به سنش خوبه!

الان ۱۴ ۱۵ سالگی بری دانشگاه

کی وقت داری که مهارت یاد بگیری؟ کی وقت داری که با گل بازی کنی؟ کی وقت داری کلاس تابستونه بری؟ ورزش کردن یاد بگیری؟ کی وقت داره کتاب بخونی؟ کی وقت داری نوجوان باشی و حماقت های نوجوانی کنی؟ کی وقت داری اشتباه کنی؟ 

یهو از کودکی بری تو بزرگسالی پس کی تجربه کنی؟

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
2731
من اگر بچم باهاش ترین آدم دنیا هم باشه نمیگذارم جهشی بخونه  هرچیزی به سنش خوبه! الان ۱۴ ۱۵ سا ...

نه بعضی بچها خودشون دوست دارن جهشی بخونن من تابستونا کهکاری نمیکردم در کوچه هم خیلی کم میرفتم هی بایدمیشستم پای کارتون اتفاقا خیلیم علاقه به یادگیری داشتم حلال نمیکنم معلمامونو اگه از یه همچین چیز خوبی خبر داشتن و پیشنهادشو نمیدادن مامان بابای من اونقد سوادشون بالا نبوده که این مضوع رو بدونن 😢

تلاشو پشتکار مهمه ۱۰۰ درصد ولی هوش انگار یه قدم که برمیداری اندازه ده تا ادمای دیگست نمیخوام نا امید ...

اره مثل دختر فامیل ما از روستای عقب افتاده رتبه سه رقمی کنکور شد بورسیه شده امریکا زندگی میکنه واقعا تیزهوش بود