2752
2734
عنوان

باردارم معدم ریخته بهم

65 بازدید | 18 پست

وای از دیشب نفخ دارم خیلی بده ببخشید یکمم اسهال دارم قرص دمیترون خوردم فایده ندارد خیلی درد می‌کنه یه پاک دسشوییه یه پام بیرون 

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کته باماست ونعنابخور 

اگه بهترنشدی حتما برودکتر 

آب فراوون بخور

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
عرق نعناع و نبات بخور اگه بتونی نعناع یا پونه دم کنی که خیلی بهتره

پونه برای بارداری بد در خطر هستم هنوز نرسیدم 37هفته همون نعنا هم شک دارم

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️

واقعا؟ نمی دونستم...خودمم ۸ هفته ام ...همش در حال خوردن دمنوش

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...
واقعا؟ نمی دونستم...خودمم ۸ هفته ام ...همش در حال خوردن دمنوش

وای نخور خیلی خطرناکه اکثرشون قاعده آورن

سن بارداریت بالا میتونی بخوری 

نبات سوخته برای بیرون روی خوب درست کن

شکمت هم گرم نگه دار

احتمالا ویروس برای شما، الان شایع

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
چی بخورم پس...انقدر نفخ زیاد    

فقط دمیترون دکتر برام نوشت و اینکه پیشگیری کن غذای نفاخ نخور یا شب نخور