2733
2734
عنوان

رفتارهای تحقیرکننده خواهرشوهرم..

325 بازدید | 36 پست

قبلا همسرم خیلی از این خواهرشون تعریف کرده بود و من با این دید وارد خانوادشون شدم که ایشون خیلی خوبن و حساب ویژه روش میکردم و بدون اینکه کامل بشناسمش واقعا دوستش داشتم اما الان که باهاش در ارتباطم کاملا خلافشو دارم میبینم.

من دارم خرید جهاز میکنم و جایی که شوهرم ساکنه نگه میدارم که دیشب اومدن اینجا و دیدن. 

درومد گفت این فلاسکو برای جهاز خریدی بعدم خندید و گفت چشم بازارو کور کردی که این چیه خریدی 

بعدم هی فلاسکو برداشت پایین بالا کرد مسخره کرد خندید 

و گفت برو یه چیز درست بخر.

ادامه داره پست بعدی میگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه نیم ساعت گذشت پاشد گفت یه چی پیدا کنم بخندیم و رفت دفتر منو آورد که آشپزی هامو داخلش نوشتم. من تازه شروع کردم یاد بگیرم برای همین که اندازه دستم بیاد مینویسم همه چیزو شروع کرد به خوندن و مسخره کردن.

هی از رو نوشته های من میخوند و خنده های بلند بلند میکرد که مثلا چه چیزای بدیهی نوشتی. بار دومش بود که دفتر منو مسخره میکرد.

واقعا نمیدونم این رفتارا از چیه.

دیشب اصلا در برابر رقتاراش بی احترامی نکردم ولی نمیدونم اگ باز تکرار شد چه واکنشی نشون بدم

بهش محل نده و هیچی حسابش نکن و به شوهرت هم بگو خواهر تعریفیت این بود این که ادبش از یک بچه دبستانی کمتره حتی نمیدونه باید به سلیقه بقیه احترام بزاره . هر چی هم شوهرت گفت و طرفداری کرد جوابش را نده و نهایتا بگو شنیدن کی بود مانند دیدن .‌‌‌....

ادامه اش هرچی باشه آدم بیشعوریه ، از اول دمش رو قیچی کن

چطوری دمش رو قیچی کنم

مشکل اینه شوهرم خیلی دوستش داره و هواشو داره.

البته خود شوهرمم قشنگ مشخص بود دیشب تعجب کرد از رفتارش انگار تا حالا همچین چهره ای ازش ندیده بودم 

بهش محل نده و هیچی حسابش نکن و به شوهرت هم بگو خواهر تعریفیت این بود این که ادبش از یک بچه دبستانی ک ...

دقیقا بخدا..‌

البته خود شوهرمم دیشب تعجب کرده بود اصلا مبهوت داشت نگاهش میکرد و نمیفهمید چرا داره این حرفا را میزنه

هرچی شوهرم میمد بحثو جمع کنه اون باز ادامه میداد

چطوری دمش رو قیچی کنم مشکل اینه شوهرم خیلی دوستش داره و هواشو داره. البته خود شوهرمم قشنگ مشخص بود ...

صبر کن بببین شوهرت بهش تذکر میده یا نه ،اگه مجدد رفتارش تکرار شد ،اول به همسرت بگو ،بگو عزیزم من شما و خانوادتو خیلی دوست دارم اما اخیرا رفتارهایی از خواهرت دیدم که باعث رنجش من شما ،مطمئنا شماهم دیدی ،ازت میخوام بهش خیلی محترمانه جوری که ناراحت نشه تذکر بدی ،(منظورم اینه یه جوری درباره خانواده اش حرف بزن که حتی اگه ازشون متنفری همسرت فکر کنه واقعا دوستشون داری!اینجوری شک نکن تو زمین شما بازی میکنه ،اکثر دعواهای زن و شوهرها که بخاطر خانواده هاشون پیش میاد بحاطر اینه تو دعوا به بدترین نحو ممکن درباره خانواده های هن حرف میزنن )

اگر همسرت هم تذکر داد و درست نشد بعد بیا بریم سراغ پلن بعدی 😉

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

شوهر منم تو نامزدی خیلی از همه خانواده و اقوامش تعریف می‌کرد الان خودش با همه قطع رابطه کرده 🤣 

یجوری از خاله اش تعریف می‌کرد الان هر چی میگم بیا بریم خونه شون میگه نه خوشم نمیاد ازش 😂

میگفت خواهر برادر کوچیکمو خودم بزرگ‌ کردم یجوری تو زرد از آب درومدن که کلاهش بیفته سمتشون نمیره برداره! منم یکی دوبار گفتم تربیت شما اینجوریه ! پس لطفا تو تربیت بچه هامون شما دخالت نکن 😝

خدایا شکرت واسه همه چیز 
دقیقا بخدا..‌ البته خود شوهرمم دیشب تعجب کرده بود اصلا مبهوت داشت نگاهش میکرد و نمیفهمید چرا داره ا ...

خب معمولا خواهرشوهرا تو ارتباط با عروس دچار حسادت میشن و اون روی خودشون رو نشون میدن عزیزم 

خدایا شکرت واسه همه چیز