2733
2734

دلش ازم خنک بشه؟ 

آخه هرچی میشه حتی مقصر من نباشم بهم میگه برو بمیر 😔💔

توروخدا ازتون میخوام بین بچه هاتون فرق نذارین 😔💔

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

💔💔

(کاربر مَرد)   پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                               ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ
2731
چرا اینقدر باهات دشمنه؟ 

هیچوقت از بچه دختر خوشش نمیاد با داداشم که بحثش میشه داداشم سرش جیغ میکشه اما عزیزترین کس مامانم داداشمه این وسط من بدبختم😔💔

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
وا این چه حرفیه  مامان من بدترین خرف هارو میزنه  همه مامانا همینن دلیل نمیشه واقعا بخواد ...

دیگه خسته شدم هم بهم میگه برو بمیر هم بدترین فحش فحشارو میده بهم بخدا اگه اونکاره بودم نمیسوختم ولی از اینکه نیستم و حرف میشنوم میسوزم 😔💔

دختر بودن گناهه محضه🙂💔
دیگه خسته شدم هم بهم میگه برو بمیر هم بدترین فحش فحشارو میده بهم بخدا اگه اونکاره بودم نمیسوختم ولی ...

میفهمم چی میگی 

داداش منم بد دهنه هر روز دعوا داریم 

ولی اگه تونستی و راضی شد ببرش روانپزشک بگو این مشکل و داره ...

میفهمم چی میگی  داداش منم بد دهنه هر روز دعوا داریم  ولی اگه تونستی و راضی شد ببرش روانپ ...

حالم خیلی بده کاری کرده روز و شبم شده گریه 😔💔

داداش خودمو اینجوریه هم برای من هم برای مامانم ولی با این وجود مامانم دوسش داره هرجا هم میره میگه فلانی خیلی خوبه ولی من با اینکه سرش داد نزدم  یا هرچی هرجا میره بدمنو میگه 😔💔

روانپزشکم نمیره 

دختر بودن گناهه محضه🙂💔