2733
2734

دونیم ساله شوهرم ثرکار نمیره نشسته با فارکس کار میکنه .

۷ ساله ازدواج کردیم الان ۳ سال داره میشه ک رابطه نداریم 

هرتلاشی کردم بیاد مشاوره  نمیاد حتی دکتر هم نمیره 

لج کرده میگه همینه ک هست 

مشاور گف مشکلت جدیه خانوادهارو درجریان بزار چرا این همه مدت تنهایی به دوش کشیدی 

اگه بگم ک ب مادرم میگم باهاش صپیمی هستم .بعد مادرم ب مادرشوهرم میگه 

باخودشون  نگن که برای رابطه  چه قشقرقی ره انداخته؟😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بامادرت یا مادرشوهرت برید مشاوره اون بگه

تاحالا مادرشوهرم مشاور از نزدیک ندیده .نمیخام فک کنه دارم از رابطه میمیرم ک بخاطرش بگم پاشو بیا مشاور .مامانم بگه زشته؟ مامانمم قراره غیر مسقیم بگه .میخاد بگه بهش گفتم بچه دار شین .گف وقتی کاری نمیکنیم چ بچه ای 

با خانمی رابطه نداره ؟از نظر جسمی مشکلی نداره ؟شوهرت رو جادو و دعا نکردن؟ به مشاور بگو اگه شوهرم مشکل داره ،صلاح نمیدونم خانواده ها در جریان باشن ،دوست ندارم کسی مسائل خصوصیمونو بدونه،اونا بدونن که چی بشه 

واقعناا راست میگی .چیکار کنن؟ 

مشاورت تا همینجاشو گفته ؟ با گفتن به خانواده ها فقط مشکل بزرگتر میشه مسائل خصوصیتونم بقیه فهمیدن مگر اینکه بخوای طلاق بگیری اونوقت منطقیه مشکلو بگی چون دلیل محکمیه برای طلاق

با خانمی رابطه نداره ؟از نظر جسمی مشکلی نداره ؟شوهرت رو جادو و دعا نکردن؟ به مشاور بگو اگه شوهرم مشک ...

اره الان ک فک نیکنم کاری از دستشون برنمیاد  ولی یکم از مشکلاتم دقیقتر گفتم .تا ۸ تا تاپیک قبل گفتم اونجا همه میگفتن طلاق بگیر .گف مسئلت جدیه دیگه هیچی رو قایم نکن