2733
2734
عنوان

خشکی و پوست مرغی

66 بازدید | 3 پست

زیر چونه‌‌ام همیشه حالت پوست مرغی داشت، الان یه مدته جوش های ریز میزنه و خشک میشه شدیییید و پوسته پوسته میشه افتضااااح. کسی کرمی پمادی راه حلی سراغ نداره واسه این خشکی و پوست مرغی؟

با چی شیو میکنی؟؟

موضعی بخوام بگم کرم ضدجوش استفاده کن 

آخرین باری ک سونو دادی کی بوده؟؟؟ بهت توصیه میکنم یه سونوگرافی بدی و یه آزمایش خون هم بدی و سطح هورمونات رو چک کنی

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
با چی شیو میکنی؟؟ موضعی بخوام بگم کرم ضدجوش استفاده کن  آخرین باری ک سونو دادی کی بوده؟؟؟ بهت ...

هورمونام به فناس و درست بشو هم نیست 

اون راه رو رفتم به جایی نرسیده 

الان دنبال یه کرم یه چیزی مث لایه بردار یا آبرسان خیلی قوی هستم که یه کم بهتر شه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هورمونام به فناس و درست بشو هم نیست  اون راه رو رفتم به جایی نرسیده  الان دنبال یه کرم ی ...

درست میشه به شرطی که خودت رعایت کنی ، ورزش ملایم و سبک ، تغذیه ی غنی و اصولی

اون راه یعنی استفاده از ضدجوش؟؟ اگه آره بگو ببینم چه ضدجوشی استفاده کردی ؟ دکتر پوست که میرفتم میگفت جلوی جوش هورمونی رو نمیتونی بگیری ولی میتونی کنترلش کنی

گلم از فکر لایه بردار که کامل بیا بیرون ، لایه برداری روی جوش فعال یعنی فاجعه ، خصوصا اگه لایه برداری فیزیکی باشه

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
2731