2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من خودم کراتین کردم از روی تجربه میگم نمی ارزه اصلا من موهام ریزش داشت ولی نه تا این حد و شامپو و ماسک حمامشم که هست که مارک خوب بخوایی حداقل ماهی ۵۰۰ تومن رو باید بدی دیگه خیلی ام مواظبت میخواد واگرنه دوباره حالت میگیره 

این مورو باید انقده محکم ببندی تا کلتو از زیر روسری دوبرابر نکنه 

خب کراتین نکن یه کار دیگه کن هزار تا روش صافی هست، اونی که آسیبش کمتره انجام بده چون کراتین خیلی آسیب میزنه 

کاربری دست دونفره

عزیزم من کراتینکارم اگر جای خوب بری و موادش اورجینال باشه و توصیه های لازم رو بدونه و بهت بگه ریزش اتفاق ننیفته

اگر کراتین انقدر که دربارش تبلیغ بد میکنن بد بود تو این سالنا خودشون کراتین نمیکردن موهاشونو

و اینکه خیلی ها هم بعد کراتین هر ریزشی بگیرن ربطش میدن به کراتین

Hair.mehri@ممنون میشم پیجم رو حمایت کنید ،سوالات حوضه زیباییتون رو صادقانه حواب میدم 
عزیزم من کراتینکارم اگر جای خوب بری و موادش اورجینال باشه و توصیه های لازم رو بدونه و بهت بگه ریزش ا ...

من موهام پر نیس ولی چون فره پر دیده میشه ولی خدارو شکر ریزشم نداره اگر کراتین کنم میترسم برای ریزشش

من موهام پر نیس ولی چون فره پر دیده میشه ولی خدارو شکر ریزشم نداره اگر کراتین کنم میترسم برای ریزشش

اگر اصول کراتین رعایت بشه و مواد اورجینال استفاده شه و مراقبت های مناسب بعد از کراتین رو رعایت کنید ریزشی اتفاق نمیفته

Hair.mehri@ممنون میشم پیجم رو حمایت کنید ،سوالات حوضه زیباییتون رو صادقانه حواب میدم