2733
2734

چهار ماهه بالا میارم الکیه ناز میکنم دیگ. بعد بالا آوردن  معده ام داغون میشه. ناز میکنم  شبا ۲۰ بار میرم دسشویی. دارم ناز میکنم هر وقت بلند میشم. از سرگیجه ی زیاد میخورم زمین ناز میکنم  دندون درد باعث شده خیلی شبا تا صبح پلک نزنم  اسید معده دندونامو داره خورد میکنه   بعد دارم ناز میکنم ... خدایا این مردا چه  مرگشونه. چرا یه زن باردار رو درک نمیکنن ؟ چرا  ب هرچی میگن داری الکی ناز میکنی

پاشو ناز کن برو یه لیوان اب بخور اروم شی

چرا سنجاب آب نمیسنجه؟...چرا پامونو از دست میدیم ولی دستمونو ازپا نمیدیم؟... وقتی میگیریم میخوابیم دقیقا چیو میگیریم؟...چرا اره برقی با برق کار نمیکنه؟...چرا علی دایی عمو شده؟...چرا رگ دستمونو بزنیم میمیریم ولی دستمون قطع بشه نمیمیریم؟...چرا حامد بهداد موز نمیده؟...چرا میگیم اتومبیل ولی نمیگیم اتومکلنگ؟... چرا سوزن داریم ولی سومرد نداریم؟...چرا نوشیدنی رو مینوشیم ولی غذا رو نمیغذیم؟...چرا دستکش داریم و پاکش نداریم؟... چرا غذا میخوریم سیر میشیم ولی سیر بخوریم غذا نمیشیم؟چراااااااااا؟؟؟؟😂🤝🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مرد نه

بگو گاو

بگو نفهم

بگو انگل

بگو بلای جون

مامان من تا یه هفته قبل بارداری ۱۰۰۰ دفترچه سوال پخش کرد خم و راست شد

اخر سر بابام گفت هه این چیه که همه میتونن

خاک تو سر مادرت گوه ب قبر پدرت بیناموس عوضی وای وای واااای چی میشد مردا بمیرن خدایا

چون خودشون نکشیدن!!!

من یه دوست داشتم بارداریاش خیلی راحت بپد اصلا ویار نداشت!!

می‌گفت دوست دارم یبار حامله شم ویار داشته باشم همه نازنو بکشن!! 

بهش گفتم دیوونه نکشیدی که بفهمی! وقتی ویار داری و همش بالا میاری اصلا نمیفهمی کسی نازتو میکشه یانه!!! فقط دوست داری نجات پیدا کنی!

بچه ی اول و دوم زیاد درک ندارن کم کم پیشرفت میکنن 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من که شوهرم همش سرکاره نیست که بگه نازم میکنی خودم الان دارم کمرم ماساژ میدم بیخیال عزیزم نازکش ندار ...

بخدا روزی همچین بلایی سر من بیارن میرم سقطش کنم مگه بچه منه فقطططط لعنت بهشون دلم خیلی پره