2752
2734

میخام جایی برم کراتین دوستم قبلا رفته پیشش ۴ ماه پیش و اونم نمیشوره مورو

شنیدم میگن اگه موهارو نشوره  ینی موادش خوب نیس

درسته این حرف؟

اره درسته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

عزیزم من کراتینکارم و روراست بگم شاید پروتیین یا بوتاکسو بشه قرنطینه داد اما اگر کراتین رو بخوام توضیح بدم بهت مواد خوب و اورجینال قرنطینه مواد نداره و وقتی  قرنطینه میخوره احتمال زیاد فیکه 

ممکنه صافی خوبی بدن ولی احیا نه چون بر پایه فرمالدهید و ریباندینگه

من خودم باشم پیش همچین کسی نمیرم و همچین موادی هم کار نمیکنم چون گاز و بوی زیادی دارن

Hair.mehri@ممنون میشم پیجم رو حمایت کنید ،سوالات حوضه زیباییتون رو صادقانه حواب میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من کراتینکارم و روراست بگم شاید پروتیین یا بوتاکسو بشه قرنطینه داد اما اگر کراتین رو بخوام توض ...

عزیزم اخه دوستم و مامانش انجام دادن پیش این خانوم الان ۵ ماه گذشته و کراتینشون اوکیه و همچنان مونده

با این وجود اعتماد نکنم باز؟

2731
عزیزم اخه دوستم و مامانش انجام دادن پیش این خانوم الان ۵ ماه گذشته و کراتینشون اوکیه و همچنان مونده ...

میگم‌که اینجور کراتینا صافی خوبی دارن ولی معمولا احیا خوبی ندارن،ولی خب فیکن یا از محصولات قدیمی هستن

محصولات جدید و اورجینال قرنطینه ندارن

اگر شما نتیجشو به عقنه دیدی و خوب بوده فرو

کلی من خودم قبل کار کراتین یه جا رفتم قرنطینه داد و واقعا راضی نبودم

Hair.mehri@ممنون میشم پیجم رو حمایت کنید ،سوالات حوضه زیباییتون رو صادقانه حواب میدم