2752
2734
عنوان

چیکار کنم بنظرتون؟

89 بازدید | 18 پست

از ی پسره دورا دور خوشم میاد تو اینستاگرام خیلیییی جذابه چند وقته ام هست پیجشو دنبال میکنم میبینم پسر خوبیه 

چون ۱سالی میشه با کسی نیستم دوست دارم از تنهایی در بیام بنظرتون چیکار کنم پی ام بدع سر صحبت باز شه؟

خیلی مغروره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با یکی از رفیقات باهم هماهنگ کنین چت کنین انگار دارین ج ح بازی میکنین بعد رفیقت بهت بگه ج یا ح توم بگو ج بگه برو از دایرکت هات یا فالور هات شات بده توم بدی که ایدی اون پسره هم باشه رفیقت بگه برو به این بگو روت کراشم توم برو بهش بگو باهم حرف بزنین و اگه قبولت نکرد پیامای رفیقتو شات بگیر بفرست بگو ج ح بود تا ضایع نشی حتما اولش چت کنی چون تایم ج ح بازی کردن تو رفیقت و رفتن تو به دایرکت پسره زودتر باید باشه

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
خوش بحالتون من اگه جونمم برا کسی بدم نمیتونم مقدمه این کار باشم اگه پسرم بودم عمررراااااا ب دختری د ...

منم نگفتم میخوام پی ام بدم که گفتم چیکار کنم که اون ی حرکتی بزنه 

بعدشم این اصن قضیه بنظرم غرور کاذبه چه اشکالی داره وقتی اوم از کسی خوشش بیاد بهش بگه نهایت اینه که طرف مقابل میگه نه

صرفا برای رفع تنهاییتون وارد هیچ رابطه ای نشید 

اگه بخاطر این قضیه بود که تا الان صد دفعه ای وارد رابطه میشدم 

کلا تو قیدو بند این کارا نیستم این پسره خیلییی به دلم نشسته

اینجوری که کلا باید بیخیال شم  چون اون که مغروره پی ام نمیده  منم که نباید بدم  😐 ...

ن اینطوری ن ک کلا حرف نزنی باهاش😂😂

منظورم دلبری نامحسوس دختراس

میخوام بگم که خودتو کوچیک نکن

اگه بخاطر این قضیه بود که تا الان صد دفعه ای وارد رابطه میشدم  کلا تو قیدو بند این کارا نیستم ...

در این صورت حواست باشه که اگر رابطه رو تو شروع کردی 

ارزش خودت رو حفظ کنی و فکر نکنه چون تو شروع کننده بودی 

خیریه ! 

چهارچوب و خط قرمزهات رو درست بچین

کوچیک ترین تخطی اگر کرد کنسله .. 

کاربر آقا هستم ، خوشحال میشیم تاپیک هام رو که با موضوع ارتباط و دوستی و .. هست رو بخونید و نظر بدید 🙏🌹