2752
2734
عنوان

گیر عجب آدمی افتادم ها

52 بازدید | 4 پست

تکلیف ش با خودش مشخص نیست 

شوهرمو میگم 

میگم بچه رو ببریم مدرسه دولتی میگه نه زیادن تعداد زیاده بده 

میگم خوب ببریم غیر دولتی میگه نه پولش زیاده 

انتظار داره یه مدرسه در حد غیر دولتی رایگان باشه .حتی دولتی ها هم الان دو تومن پول می گیرن

بعد یه مدرسه دولتی عالی پیدا کردم وسط شهر میگه نه دوره فلان ه 

دیگه آخر سر اعصابمو بهم ریخت .گفتم من کاری ندارم .بعد به برادرش زنگ زده که این زوری میگه غیر دولتی 

دیگه اعصابمو خورد کرد آخر سر بردم مدرسه دولتی خودم .

گفتم ما دولتی خوندیم بهترین دانشگاه هم قبول شدیم فتم دبیرستان اگه نتونست نمونه دولتی قبول شه می فرستم بهترین غیر انتفاعی شهر بخونه برای کنکور

از رفتار شوهرم حرصم گرفته 

تا بی محلم دنبال م میوفته تا یکم خوبم باز بد میشه ادا میاد 

بنظرم دولتی نبرش منن خودم اصلا راضی نیستم ونبودم آبجیم بره دولتی درس بخوونه الان شاهد میخونه چون دولتیی اونقدی مدیریت نمیکنن و بجای درس ب چیزای دیگ اکتفا میشه

✍️(من می‌خوام ازصفرشروع کنم میخام چندسال دیگه که هنوز تو نی نی سایت هستم تاپیک موفقیتمو بذارم )🫶میدونی فکر کردن به آرزوهات ورسیدن بهشون خیلی خوبه ولی وقتی  برای رسیدنش فقط حرص میخوری ومیگی من دارم تلاش میکنم ولی هیچ کاری نمیکنی قطعا بهش نمیرسی می‌دونم سخته پول نداری که خیلی راحت به خواسته های دلت برسی و زود مستقل شی ولی کلی آدم هستن بدون پولم شدن یه آدم موفق تو نگاه به زندگی خودت نکن آره تو زندگی سختی داری میدونم ولی میتونی به زندگی بقیه هم نگاه کنی باوجود این همه سختی بازم موفق هستن تو پدر مادرت سالمن زندن پیشِت هستن آبجیتو داری تو خونه ای که داری زندگی می‌کنی آرامش داری تا حدودی میدونم بعضی وقتها عصبانی میشی و ازکوره درمیری چون اونا درکت نمیکنن و به خواسته هات توجه نمیکنن وکوچیکت میپندارن ولی باوجود اینهمه سختی که پشت سر داری باید قوی باشی باید صبح زود بیدارشی باید برنامه ریزی کنی باید پول جمع کنی تو اولین آدم نیستی که ازصفر میخوای شروع کنی حتما آخرین نفرهم نیستی فقط باید خودتو دوست داشته باشی می‌دونی 😂اگر ۲۴ساعت همش سرت تو گوشی نباشه و فقط در روز پنج ساعت تو گوشی باشی میزان موفقیت بیشتره این گوشی لامصبو ترک کن و درست استفاده کن🧟‍♀️🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه این ابتدایی ه 

نمیدووونم از لحاظ درسی هم خیلی باهاش کار نمیشه واز پایه ضعیف میمونه

✍️(من می‌خوام ازصفرشروع کنم میخام چندسال دیگه که هنوز تو نی نی سایت هستم تاپیک موفقیتمو بذارم )🫶میدونی فکر کردن به آرزوهات ورسیدن بهشون خیلی خوبه ولی وقتی  برای رسیدنش فقط حرص میخوری ومیگی من دارم تلاش میکنم ولی هیچ کاری نمیکنی قطعا بهش نمیرسی می‌دونم سخته پول نداری که خیلی راحت به خواسته های دلت برسی و زود مستقل شی ولی کلی آدم هستن بدون پولم شدن یه آدم موفق تو نگاه به زندگی خودت نکن آره تو زندگی سختی داری میدونم ولی میتونی به زندگی بقیه هم نگاه کنی باوجود این همه سختی بازم موفق هستن تو پدر مادرت سالمن زندن پیشِت هستن آبجیتو داری تو خونه ای که داری زندگی می‌کنی آرامش داری تا حدودی میدونم بعضی وقتها عصبانی میشی و ازکوره درمیری چون اونا درکت نمیکنن و به خواسته هات توجه نمیکنن وکوچیکت میپندارن ولی باوجود اینهمه سختی که پشت سر داری باید قوی باشی باید صبح زود بیدارشی باید برنامه ریزی کنی باید پول جمع کنی تو اولین آدم نیستی که ازصفر میخوای شروع کنی حتما آخرین نفرهم نیستی فقط باید خودتو دوست داشته باشی می‌دونی 😂اگر ۲۴ساعت همش سرت تو گوشی نباشه و فقط در روز پنج ساعت تو گوشی باشی میزان موفقیت بیشتره این گوشی لامصبو ترک کن و درست استفاده کن🧟‍♀️🤦🏻‍♀️
2731